Dodatno

Prodaja nekretnina Budva - strana 100

Pronađeno 1223 oglasa za upit Prodaja nekretnina Budva

Pregled ponude za prodaju nekretnina u Budvi. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Kuća

14. jun 2025.
Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Adresa na upit

Četvorosobna kuća za prodaju Petrovac, Budva – 140 m², 2 kupatila. Cijena: 250.000 €

4

2

140 m²

Prodaja

250.000 €

Prodaja - Stan Budva, Rozino

Stan

14. jun 2025.
Prodaja - Stan Budva, Rozino

Budva, Rozino

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Rozino, Budva – 73 m², 2 kupatila. Cijena: 167.900 €

Dvosoban

2

73 m²

Prodaja

167.900 €

Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Stan

14. jun 2025.
Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Žrtava fašizma

Jednosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 48 m², 1 kupatilo. Cijena: 165.000 €

Jednosoban

1

48 m²

Prodaja

165.000 €

Prodaja - Stan Budva, Pržno

Stan

14. jun 2025.
Prodaja - Stan Budva, Pržno

Budva, Pržno

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Pržno, Budva – 52 m², 1 kupatilo. Cijena: 156.000 €

Jednosoban

1

52 m²

Prodaja

156.000 €

Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Stan

14. jun 2025.
Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 50 m², 1 kupatilo. Cijena: 125.000 €

Jednosoban

1

50 m²

Prodaja

125.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Kuća

14. jun 2025.
Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Adresa na upit

Četvorosobna+ kuća za prodaju Petrovac, Budva – 422 m², 3 kupatila. Cijena: 1.200.000 €

6

3

422 m²

Prodaja

1.200.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Buljarica, Budva – 3120 m². Cijena: 624.000 €

3120 m²

Prodaja

200 €/m²

624.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Buljarica, Budva – 13393 m². Cijena: 2.008.950 €

13393 m²

Prodaja

150 €/m²

2.008.950 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Buljarica, Budva – 2227 m². Cijena: 556.750 €

2227 m²

Prodaja

250 €/m²

556.750 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Buljarica, Budva – 1783 m². Cijena: 267.450 €

1783 m²

Prodaja

150 €/m²

267.450 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Buljarica, Budva – 972.26 m². Cijena: 194.452 €

972 m²

Prodaja

200 €/m²

194.452 €

Prodaja - Stan Budva, Bečići

Stan

14. jun 2025.
Prodaja - Stan Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Bečići, Budva – 71 m², 1 kupatilo. Cijena: 131.000 €

Jednosoban

1

71 m²

Prodaja

131.000 €