Prodaja, Stan Budva Dubovica, 63 m2

6. maj 2026.
Advert Image
1 / 6

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Dubovica

Adresa na upit

214.200 €

3.400 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

1

Kvadratura

63 m²

Sprat / Spratnost

2

Stan u Budvi br. 2657 Nudimo na prodaju stan sa 2 spavaće sobe u modernom stambenom kompleksu u naselju Dubovica, grad Budva. Stan se nalazi u prvoj fazi kompleksa i odlikuje se panoramskim pogledima, praktičnim rasporedom i visokim investicionim potencijalom. Osnovne karakteristike: Površina: 63 m²Spavaće sobe: 2Kupatilo: 1Sprat: 2 (faktički 3., poslednji)Terasa: daPogled: na planine, bočni pogled na more i gradStanje: novogradnja (završna faza izgradnje)Moguća kupovina garažnog mesta - €25,000 O stanu: Stan ima praktičan i funkcionalan raspored: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i terasa. Prostor je dobro organizovan za udoban porodični život. Panoramski pogledi na planine, grad i delimično na more stvaraju osećaj otvorenog prostora i čine stan posebno privlačnim. Položaj na poslednjem spratu obezbeđuje dodatnu privatnost i dobru osvetljenost. O kompleksu: Moderan stambeni kompleks koji se gradi u jednoj od perspektivnih četvrti Budve. Projekat se realizuje fazno, a završetak prve faze planiran je za kraj 2026. godine. Projektom je predviđena razvijena unutrašnja infrastruktura: bazen, sportske zone, fitnes i SPA, dečja igrališta, kao i sistem bezbednosti i upravljačka kompanija. Lokacija: Stan se nalazi u naselju Dubovica — udobnoj stambenoj zoni sa razvijenom infrastrukturom. MEGA MALL — oko 5 minutaCentar grada — oko 10–15 minutaPlaža i šetalište — oko 30 minuta peškeProdavnice, restorani, prevoz — u neposrednoj bliziniNaselje kombinuje mir stambene izgradnje i brz pristup celokupnoj gradskoj infrastrukturi. Investicioni potencijal: Objekat je idealan kako za sopstveno stanovanje, tako i za investicije. Naselje Dubovica se aktivno razvija, a novi kompleksi sa infrastrukturom su veoma traženi. Stan sa 2 spavaće sobe i pogledom ima dobar potencijal za izdavanje i rast vrednosti nakon završetka izgradnje.