Prodaja, Kuća Budva Petrovac, 466 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

900.000 €

1.931,3 € / m²

Broj soba

5

Broj kupatila

1

Kvadratura

466 m²

Kuća u Petrovcu br. 324 Dvospratna kuća površine 466 m2 sa ekskluzivnom lokacijom iznad Petrovca! Prestižna, mirna zona. Prostor oko kuće je popločan prirodnim kamenom. Kuća je potpuno restaurirana, fasada je obložena prirodnim kamenom. Postoji mogućnost izgradnje bazena. Pored kuće se nalazi garaža za 2 automobila.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 180.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

900.000 €

Učešće

180.000 €

Kredit

720.000 €

Kamata

480.598 €

Iznos mjesečne rate

4.002 €

Kuća

16. jan 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Adresa na upit

Četvorosobna+ kuća za prodaju Petrovac, Budva – 466 m², 5 kupatila. Cijena: 981.000 €

6

5

466 m²

Prodaja

981.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Kuća

14. jun 2025.
Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Adresa na upit

Četvorosobna kuća za prodaju Petrovac, Budva – 140 m², 2 kupatila. Cijena: 250.000 €

4

2

140 m²

Prodaja

250.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

Četvorosobna+ kuća za prodaju Petrovac, Budva – 200 m², 2 kupatila. Cijena: 350.000 €

5

2

200 m²

Prodaja

350.000 €