Prodaja, Zemljište Budva Bečići, 1350 m2

5. apr 2026.
Advert Image
1 / 2
Nadja Vučeljić

Nadja Vučeljić

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Budva, Bečići

Adresa na upit

1.100.000 €

814,8 € / m²

Kvadratura

1350 m²

Prodaje se inzvanredan plac sa otvorenim pogledom na more. Sva infrastruktura na placu. Ukupna povrsna zemljista 1.350m2. Ucrtan objekat G+P+4.

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 220.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

1.100.000 €

Učešće

220.000 €

Kredit

880.000 €

Kamata

587.398 €

Iznos mjesečne rate

4.891 €

  • Uploaded content
    Living nekretnine

    Nadja Vučeljić

Slične nekretnine
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Bečići, Budva – 1461 m². Cijena: Na upit

1461 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Bečići, Budva – 3688 m². Cijena: 1.260.000 €

3688 m²

Prodaja

341,6 €/m²

1.260.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Opština Budva, 85316, Crna Gora

Zemljište za prodaju Bečići, Budva – 8960 m². Cijena: Na upit

8960 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Bečići, Budva – 3650 m². Cijena: Na upit

3650 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

8960 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Bečići, Budva – 88000 m². Cijena: Na upit

88000 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Zemljište

2. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Bečići, Budva – 500 m². Cijena: 185.000 €

500 m²

Prodaja

370 €/m²

185.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Zemljište

26. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Bečići, Budva – 525 m². Cijena: 210.000 €

525 m²

Prodaja

400 €/m²

210.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

3688 m²

Prodaja

341,6 €/m²

1.260.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

88000 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Bečići, Budva – 4482 m². Cijena: 1.344.000 €

4482 m²

Prodaja

299,9 €/m²

1.344.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

8960 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

3650 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Zemljište

17. avg 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Bečići, Budva – 1078 m². Cijena: 1.800.000 €

1078 m²

Prodaja

1.669,8 €/m²

1.800.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Zemljište

25. nov 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Bečići, Budva – 489 m². Cijena: 350.000 €

489 m²

Prodaja

715,7 €/m²

350.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Bečići, Budva – 687 m². Cijena: 6.000.000 €

687 m²

Prodaja

8.733,6 €/m²

6.000.000 €