Prodaja, Stan Budva Ostalo, 72 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Ostalo

Petrovačka, 85310 Budva, Crna Gora

290.000 €

4.027,8 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

2

Kvadratura

72 m²

Sprat / Spratnost

1

Stan u Budvi br. 2492 Nudi se na prodaju prostran stan u samom centru Budve, ukupne površine 72 m². Idealna lokacija — samo nekoliko minuta peške do Starog grada, plaže i sve neophodne infrastrukture: prodavnica, kafića, restorana, banaka, vrtića i šetališne zone. Stan se nalazi u prizemlju i ima praktičan izlaz na sopstveno uređeno dvorište. Ovde su uređeni letnja kuhinja, zona za odmor i mali vrt, što stvara osećaj života u privatnoj kući. Raspored stana je osmišljen do najsitnijih detalja i predviđa mogućnost podele na dve zasebne stambene jedinice — punopravni stan sa jednom spavaćom sobom i studio sa sopstvenom malom kuhinjom. Ovo rešenje čini nekretninu privlačnom ne samo za stalno stanovanje, već i kao investiciju sa mogućnošću izdavanja. U stanu se nalaze dve spavaće sobe, dva kupatila i ostava. Sve prostorije su dovoljno prostrane. Ova ponuda objedinjuje odličnu lokaciju, funkcionalnost i potencijal za ostvarivanje prihoda — retka prilika da kupite nekretninu u samom srcu Budve sa sopstvenim privatnim dvorištem.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 58.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

290.000 €

Učešće

58.000 €

Kredit

232.000 €

Kamata

154.859 €

Iznos mjesečne rate

1.290 €

Eksterni link

Pokreni navigaciju pomoću

  • Uploaded content
    MD Realty

    Taisija Golovach