Prodaja, Stan Budva Rafailovići, 106 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Rafailovići

Adresa na upit

614.800 €

5.800 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

2

Kvadratura

106 m²

Sprat / Spratnost

2

Stambeni kompleks u Rafailovićima, prva linija №267 Evo predloga opisa koji će istaći premium karakter ponude: Luksuzni apartmani sa dve spavaće sobe, površine 106 m², u Rafailovićima — vaša su lična oaza, svega 5 metara od azurnog mora. Uživajte u premium komforu sa sopstvenom terasom, modernim bazenom i zadivljujućim panoramskim pogledom na obalu.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 122.960 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

614.800 €

Učešće

122.960 €

Kredit

491.840 €

Kamata

328.302 €

Iznos mjesečne rate

2.734 €

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Rafailovići, Crna Gora

Trosoban stan za prodaju Rafailovići, Budva – 110 m², 1 kupatilo. Cijena: 395.000 €

Trosoban

1

110 m²

Prodaja

395.000 €

Prodaja - Stan Budva, Rafailovići

Stan

26. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Rafailovići, Budva – 110 m², . Cijena: 560.700 €

Dvosoban

-

110 m²

Prodaja

560.700 €

Prodaja - Stan Budva, Rafailovići

Stan

26. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Rafailovići, Budva – 107 m², . Cijena: 620.600 €