Prodaja, Stan Budva Rafailovići, 57 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 9

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Rafailovići

Adresa na upit

239.400 €

4.200 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

2

Kvadratura

57 m²

Sprat / Spratnost

3

Stan u Rafailovićima br. 2333 Prodaju se dva ekskluzivna stana sa panoramskim pogledom na more u slikovitom letovalištu Rafailovići, koje s pravom nazivaju ”Crnogorska Azurna obala”. Stanovi se nalaze na istom spratu, na 3. spratu moderne zgrade od 10 spratova, svega 30 metara od mora i šetališta. Ovo je jedinstvena ponuda za one koji traže nekretninu na prvoj liniji. Karakteristike objekata: Stan 1: površina 57 m², 1 spavaća soba, 2 kupatila, cena 239400 evra.Stan 2: površina 70 m², 2 kupatila i prostrane sobe, cena 29400 evra.Oba stana se nalaze jedan pored drugog, što otvara mogućnosti za spajanje u jedinstven stambeni prostor, razvoj poslovanja sa izdavanjem ili udoban život velike porodice.Pogodnosti: sopstvena upravljačka kompanija, recepcija.Odlična infrastruktura: škole, vrtići, autobuska stajališta, kafići i restorani u pešačkoj udaljenosti.Budvanska rivijera poznata je po razvijenim uslugama i infrastrukturi, koja obezbeđuje visok nivo komfora za stanovnike i goste. Ne propustite priliku da postanete vlasnik elitne nekretnine na obali Crne Gore. Ovi stanovi su idealan izbor za one koji cene kvalitet života i žele da uživaju u svakom trenutku provedenom pored mora.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 47.880 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

239.400 €

Učešće

47.880 €

Kredit

191.520 €