Prodaja, Stan Budva Bečići, 58 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Bečići

Ive Lole Ribara, 85316 Budva, Crna Gora

213.000 €

3.672,4 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

58 m²

Sprat / Spratnost

3

Stan u Bečićima br. 2561 Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu, apartman sa 1 spavaćom sobom u savremenom stambenom kompleksu, smeštenom u slikovitom naselju Ivanovići (Bečići). Osnovne karakteristike: Ukupna površina: 58 m²Unutrašnja površina: 44,7 m²Sprat: 3 (visok stambeni nivo)Broj spavaćih soba: 1Kupatila: 1Pogled: Na uređeno unutrašnje dvorište kompleksa (mirna strana)Raspored apartmana: Svetla dnevna soba, spojena sa trpezarijskim delomKuhinjski deo (1,6 m²), funkcionalno integrisan u prostorOdvojena spavaća soba sa panoramskim zastakljenjemKupatilo sa kvalitetnom modernom sanitarnom opremom i stilskom završnom obradomLična terasa, sa izlazom iz dnevne zoneStanje: Potpuna završna obrada premium nivoa, spremno za opremanje nameštajemPrednosti stambenog kompleksa: Infinity bazen na krovuBezbednost: Teritorija kompleksa je pod 24-časovnim obezbeđenjem i video nadzoromDečija zona: Na teritoriji kompleksa opremljeno je bezbedno dečije igrališteDizajn: Sažete fasade, panoramsko zastakljenje i upotreba prirodnih materijala u završnoj obradiLokacija: Na pešačkoj udaljenosti od sitnošljunkovitih plaža Budvanske rivijere5-7 minuta automobilom do centra BudveMirno naselje, zaštićeno od buke primorskih diskotekaInvesticioni potencijal: Zahvaljujući premium kvalitetu gradnje, bazenu na krovu i statusu kompleksa, ovi apartmani imaju visoku likvidnost. Ovo je odlična imovina kako za ostvarivanje pasivnog prihoda od izdavanja, tako i za očuvanje kapitala.