Prodaja zemljišta Ostalo (Tivat)

Pronađeno 13 oglasa za upit Prodaja zemljišta Ostalo (Tivat)

Pregled ponude za prodaju zemljišta u naselju Ostalo, Tivat. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 855 m². Cijena: 180.000 €

855 m²

Prodaja

210,5 €/m²

180.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 1240 m². Cijena: 680.000 €

1240 m²

Prodaja

548,4 €/m²

680.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 1872 m². Cijena: 700.000 €

1872 m²

Prodaja

373,9 €/m²

700.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Krašići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 1620 m². Cijena: 708.000 €

1620 m²

Prodaja

437 €/m²

708.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 4556 m². Cijena: 191.700 €

4556 m²

Prodaja

42,1 €/m²

191.700 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Žanjice, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 562 m². Cijena: 84.300 €

562 m²

Prodaja

150 €/m²

84.300 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Lepetane, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 123000 m². Cijena: 2.000.000 €

123000 m²

Prodaja

16,3 €/m²

2.000.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 711 m². Cijena: 85.000 €

711 m²

Prodaja

119,5 €/m²

85.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 917 m². Cijena: 8.000.000 €

917 m²

Prodaja

8.724,1 €/m²

8.000.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 659 m². Cijena: 250.000 €

659 m²

Prodaja

379,4 €/m²

250.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 1016 m². Cijena: 132.000 €

1016 m²

Prodaja

129,9 €/m²

132.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

25. nov 2025.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 38000 m². Cijena: 18.000.000 €

38000 m²

Prodaja

473,7 €/m²

18.000.000 €