Prodaja, Zemljište Tivat Ostalo, 1620 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 3

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Tivat, Ostalo

Krašići, Crna Gora

708.000 €

437 € / m²

Kvadratura

1620 m²

Zemljište u Đuraševićima br. 2482 EKSKLUZIVNA PARCELA U ĐURAŠEVIĆIMA — IDEALNO MESTO ZA VAŠ PROJEKAT PREMIUM KLASA U slikovitom zalivu Đuraševići, samo nekoliko minuta vožnje od Tivta i Luštice Bay, nalazi se zemljišna parcela retkih karakteristika površine1620 m². Ova parcela je idealna osnova za realizacijuluksuznog stambenog kompleksa, privatnih vila ili butik projekta klase luksuz. Ključne prednosti: Lokacija: Đuraševići su kutak autentične crnogorske prirode sa kristalno čistim morem, blagom klimom i neponovljivim šarmom primorskog života. Ovde vladaju harmonija i mir, a istovremeno se u blizini nalazi sva savremena infrastruktura obale. Mogućnosti: Parcela je idealna za izgradnjuprestižnog stambenog kompleksa, investicionog projekta ili privatne rezidencije de-luks klase. Ovo je retka ponuda na tržištu, gde se spajaju prostranost, udobnost i prestižna lokacija.

Dodatne karakteristike

Stanje

Novogradnja

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 141.600 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

708.000 €

Učešće

141.600 €

Kredit

566.400 €

Kamata

378.071 €

Iznos mjesečne rate

3.148 €

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 1240 m². Cijena: 680.000 €

1240 m²

Prodaja

548,4 €/m²

680.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 1872 m². Cijena: 700.000 €

1872 m²

Prodaja

373,9 €/m²

700.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Žanjice, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 562 m². Cijena: 84.300 €

562 m²

Prodaja

150 €/m²

84.300 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 711 m². Cijena: 85.000 €

711 m²

Prodaja

119,5 €/m²

85.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 1016 m². Cijena: 132.000 €

1016 m²

Prodaja

129,9 €/m²

132.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 732 m². Cijena: 180.000 €

732 m²

Prodaja

245,9 €/m²

180.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 855 m². Cijena: 180.000 €

855 m²

Prodaja

210,5 €/m²

180.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 4556 m². Cijena: 191.700 €

4556 m²

Prodaja

42,1 €/m²

191.700 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

732 m²

Prodaja

245,9 €/m²

180.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

25. nov 2025.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 38000 m². Cijena: 18.000.000 €

38000 m²

Prodaja

473,7 €/m²

18.000.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

1016 m²

Prodaja

129,9 €/m²

132.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 659 m². Cijena: 250.000 €

659 m²

Prodaja

379,4 €/m²

250.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 917 m². Cijena: 8.000.000 €

917 m²

Prodaja

8.724,1 €/m²

8.000.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

711 m²

Prodaja

119,5 €/m²

85.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Lepetane, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 123000 m². Cijena: 2.000.000 €

123000 m²

Prodaja

16,3 €/m²

2.000.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Žanjice, Crna Gora

562 m²

Prodaja

150 €/m²

84.300 €