Prodaja, Zemljište Tivat Ostalo, 562 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 4

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Tivat, Ostalo

Žanjice, Crna Gora

84.300 €

150 € / m²

Kvadratura

562 m²

Građevinsko zemljište u Žanjicama br. 1543 Građevinska zemljišta u Žanjicama, parcele u neposrednoj blizini mora. Komunikacije: put, struja. Parcela br.1 (1025m2) - 153750 evra Parcela br.2 (592m2) 88800 evra Parcela br.3 (562m2) 84300 evra Parcela br.4 (1196m2) 179400 evra Parcela br.5 (664m2) 99600 evra

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 16.860 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

84.300 €

Učešće

16.860 €

Kredit

67.440 €

Kamata

45.016 €

Iznos mjesečne rate

375 €

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 711 m². Cijena: 85.000 €

711 m²

Prodaja

119,5 €/m²

85.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 1016 m². Cijena: 132.000 €

1016 m²

Prodaja

129,9 €/m²

132.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 732 m². Cijena: 180.000 €

732 m²

Prodaja

245,9 €/m²

180.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 855 m². Cijena: 180.000 €

855 m²

Prodaja

210,5 €/m²

180.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 4556 m². Cijena: 191.700 €

4556 m²

Prodaja

42,1 €/m²

191.700 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 659 m². Cijena: 250.000 €

659 m²

Prodaja

379,4 €/m²

250.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 1240 m². Cijena: 680.000 €

1240 m²

Prodaja

548,4 €/m²

680.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 1872 m². Cijena: 700.000 €

1872 m²

Prodaja

373,9 €/m²

700.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

732 m²

Prodaja

245,9 €/m²

180.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

25. nov 2025.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 38000 m². Cijena: 18.000.000 €

38000 m²

Prodaja

473,7 €/m²

18.000.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

1016 m²

Prodaja

129,9 €/m²

132.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

659 m²

Prodaja

379,4 €/m²

250.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 917 m². Cijena: 8.000.000 €

917 m²

Prodaja

8.724,1 €/m²

8.000.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

711 m²

Prodaja

119,5 €/m²

85.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Lepetane, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 123000 m². Cijena: 2.000.000 €

123000 m²

Prodaja

16,3 €/m²

2.000.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

4556 m²

Prodaja

42,1 €/m²

191.700 €