Prodaja, Zemljište Tivat Ostalo, 4556 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Tivat, Ostalo

Adresa na upit

191.700 €

42,1 € / m²

Kvadratura

4556 m²

Građevinsko zemljište br. 2390 Prodaju se placevi u naselju Žanjice, poluostrvo Luštica, opština Herceg-Novi Opis područja: Žanjice se nalaze na poluostrvu Luštica, poznatom po svojim slikovitim maslinjacima i jedinstvenim prirodnim znamenitostima, kao što su: Plava pećinaUvala MirištePoluostrvo ArzaPonta VesloPlaža DobrečŽanjice su popularno mesto za odmor sa prelepom plažom i kristalno čistom vodom. Do njih se može stići brodom iz Herceg-Novog ili automobilom kroz ceo Bokokotorski zaliv. U blizini plaže nalaze se restorani i apartmani, a svakih pola sata iz Herceg-Novog saobraćaju turistički brodovi. Prednosti placeva: Nalaze se samo na100 metara od plažeŽanjice.Sa placeva se pruža neverovatan pogled na more i planine.Betonirani prilaz i struja.U blizini je popularni restoranRibarsko Selo(850 m).Saobraćajna dostupnost: Podgorica:65 kmTivat:26 kmBudva:38 kmMamula Resort:2 kmPlaža Žanjice:600 mPortonovi Resort:40 kmStari grad Herceg-Novi:5 km brodom, 47 km automobilomCena:300 evra/m². U ponudi su tri zemljišna placa, ukupne površine 4556 m2, postoji mogućnost kupovine zemljišnih placeva pojedinačno (2090 m2, 1827 m2, 639 m2) Kontaktirajte nas za detaljnije informacije i organizaciju obilaska!

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 38.340 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

191.700 €

Učešće

38.340 €

Kredit

153.360 €

Kamata

102.367 €

Iznos mjesečne rate

852 €

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 732 m². Cijena: 180.000 €

732 m²

Prodaja

245,9 €/m²

180.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 855 m². Cijena: 180.000 €

855 m²

Prodaja

210,5 €/m²

180.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Žanjice, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 562 m². Cijena: 84.300 €

562 m²

Prodaja

150 €/m²

84.300 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 711 m². Cijena: 85.000 €

711 m²

Prodaja

119,5 €/m²

85.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 1016 m². Cijena: 132.000 €

1016 m²

Prodaja

129,9 €/m²

132.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 659 m². Cijena: 250.000 €

659 m²

Prodaja

379,4 €/m²

250.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 1240 m². Cijena: 680.000 €

1240 m²

Prodaja

548,4 €/m²

680.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 1872 m². Cijena: 700.000 €

1872 m²

Prodaja

373,9 €/m²

700.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

732 m²

Prodaja

245,9 €/m²

180.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

25. nov 2025.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 38000 m². Cijena: 18.000.000 €

38000 m²

Prodaja

473,7 €/m²

18.000.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

1016 m²

Prodaja

129,9 €/m²

132.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

659 m²

Prodaja

379,4 €/m²

250.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 917 m². Cijena: 8.000.000 €

917 m²

Prodaja

8.724,1 €/m²

8.000.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

711 m²

Prodaja

119,5 €/m²

85.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Lepetane, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 123000 m². Cijena: 2.000.000 €

123000 m²

Prodaja

16,3 €/m²

2.000.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Žanjice, Crna Gora

562 m²

Prodaja

150 €/m²

84.300 €