Prodaja, Zemljište Tivat Ostalo, 1872 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 10

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Tivat, Ostalo

Adresa na upit

700.000 €

373,9 € / m²

Kvadratura

1872 m²

Građevinsko zemljište u Tivtu br. 2578 Investiciono zemljište u Tivtu — samo 1,5 km od Porto Montenegra Nudi se na prodaju zemljišna parcela u jednom od najperspektivnijih gradova Crne Gore —Tivtu, koja se nalazi svega1,5 km od čuvene marine Porto Montenegro. Parcela se nalazi u pogodnom i razvijenom delu grada, na pešačkoj udaljenosti od restorana, prodavnica i u blizini zelene parkovske zone, što je čini posebno atraktivnom kako za stanovanje, tako i za investicione projekte. O gradu Tivtu Tivat je moderan i dinamično razvijajući grad na obali Bokokotorskog zaliva. Tokom poslednjih godina postao je jedna od najprestižnijih destinacija za život i investicije u Crnoj Gori. Grad spaja mirnu atmosferu mediteranskog letovališta, razvijenu infrastrukturu i međunarodnu zajednicu. Jedan od ključnih faktora rasta Tivta jemeđunarodni aerodrom, koji se nalazi svega nekoliko minuta vožnje, kao i stalni razvoj turističke i stambene infrastrukture. Porto Montenegro — centar savremenog života na Jadranu Posebnu slavu Tivtu doneo jePorto Montenegro— jedna od najprestižnijih jahting marina na Mediteranu. Ovaj elitni kompleks obuhvata luksuznu marinu za superjahte, petozvezdane hotele, premium rezidencije, butike svetskih brendova, izuzetne restorane, sportske klubove i šetalište uz obalu. Porto Montenegro je postao pravi centar međunarodnog života na Jadranu i značajno je povećao investicionu atraktivnost celog regiona. O zemljištu Površina parcele:1872 m²Namena:izgradnja niskih stambenih objekata ili townhousapogodna lokacija u razvijenom delu gradablizina Porto Montenegra, parka, restorana i prodavnicaInvesticioni potencijal Zahvaljujući svojoj lokaciji u blizini Porto Montenegra i rastućoj potražnji za kvalitetnim stambenim nekretninama u Tivtu, ova parcela predstavljaodličnu priliku za razvojni projekat. Zemljište je idealno za: izgradnjusavremenog kompleksa townhousakreiranjebutik rezidencije sa nekoliko niskih stambenih objekatadugoročnaulaganja sa visokim potencijalom rasta vrednostiRazvoj Tivta i stalno interesovanje međunarodnih kupaca čine ovu parcelupouzdanom investicijom za budućnosti atraktivnom lokacijom za realizaciju uspešnog stambenog projekta na Jadranskoj obali.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 140.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

700.000 €

Učešće

140.000 €

Kredit

560.000 €

Kamata

373.799 €

Iznos mjesečne rate

3.113 €

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 1240 m². Cijena: 680.000 €

1240 m²

Prodaja

548,4 €/m²

680.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Krašići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 1620 m². Cijena: 708.000 €

1620 m²

Prodaja

437 €/m²

708.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Žanjice, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 562 m². Cijena: 84.300 €

562 m²

Prodaja

150 €/m²

84.300 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 711 m². Cijena: 85.000 €

711 m²

Prodaja

119,5 €/m²

85.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 1016 m². Cijena: 132.000 €

1016 m²

Prodaja

129,9 €/m²

132.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 732 m². Cijena: 180.000 €

732 m²

Prodaja

245,9 €/m²

180.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 855 m². Cijena: 180.000 €

855 m²

Prodaja

210,5 €/m²

180.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 4556 m². Cijena: 191.700 €

4556 m²

Prodaja

42,1 €/m²

191.700 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

732 m²

Prodaja

245,9 €/m²

180.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

25. nov 2025.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 38000 m². Cijena: 18.000.000 €

38000 m²

Prodaja

473,7 €/m²

18.000.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

1016 m²

Prodaja

129,9 €/m²

132.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 659 m². Cijena: 250.000 €

659 m²

Prodaja

379,4 €/m²

250.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 917 m². Cijena: 8.000.000 €

917 m²

Prodaja

8.724,1 €/m²

8.000.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

711 m²

Prodaja

119,5 €/m²

85.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Lepetane, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Tivat – 123000 m². Cijena: 2.000.000 €

123000 m²

Prodaja

16,3 €/m²

2.000.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Žanjice, Crna Gora

562 m²

Prodaja

150 €/m²

84.300 €