Prodaja zemljišta Ostalo (Budva)

Pronađeno 15 oglasa za upit Prodaja zemljišta Ostalo (Budva)

Pregled ponude za prodaju zemljišta u naselju Ostalo, Budva. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

29. jan 2026.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1000 m². Cijena: 155.000 €

1000 m²

Prodaja

155 €/m²

155.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 2555 m². Cijena: 320.000 €

2555 m²

Prodaja

125,2 €/m²

320.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Kuljače, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 2524 m². Cijena: 300.000 €

2524 m²

Prodaja

118,9 €/m²

300.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Trudovići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 3721 m². Cijena: 335.000 €

3721 m²

Prodaja

90 €/m²

335.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 17000 m². Cijena: 1.530.000 €

17000 m²

Prodaja

90 €/m²

1.530.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 2981 m². Cijena: 268.335 €

2981 m²

Prodaja

90 €/m²

268.335 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Ivanovići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 10038 m². Cijena: 501.900 €

10038 m²

Prodaja

50 €/m²

501.900 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1932 m². Cijena: 450.000 €

1932 m²

Prodaja

232,9 €/m²

450.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 648 m². Cijena: 356.400 €

648 m²

Prodaja

550 €/m²

356.400 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1391 m². Cijena: 420.000 €

1391 m²

Prodaja

301,9 €/m²

420.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 24460 m². Cijena: 1.223.000 €

24460 m²

Prodaja

50 €/m²

1.223.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1817 m². Cijena: 145.360 €

1817 m²

Prodaja

80 €/m²

145.360 €