Prodaja, Zemljište Budva Ostalo, 1932 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 5

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

450.000 €

232,9 € / m²

Kvadratura

1932 m²

Plac u Petrovcu br. 790 Prodaje se plac koji se nalazi u predgrađu Budve, u naselju Petrovac. Plac površine 1932 m2, nalazi se na udaljenosti od samo 800 metara od mora. Sa placa se pruža prelep pogled na planine. Na placu je moguće graditi kuće ili zgrade površine 2400 m2, pet spratova. (P+4)

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 90.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

450.000 €

Učešće

90.000 €

Kredit

360.000 €

Kamata

240.299 €

Iznos mjesečne rate

2.001 €

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1817 m². Cijena: 145.360 €

1817 m²

Prodaja

80 €/m²

145.360 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1391 m². Cijena: 420.000 €

1391 m²

Prodaja

301,9 €/m²

420.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Ivanovići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 10038 m². Cijena: 501.900 €

10038 m²

Prodaja

50 €/m²

501.900 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1967 m². Cijena: 900.000 €

1967 m²

Prodaja

457,5 €/m²

900.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

10. dec 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Svinjišta

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1000 m². Cijena: 150.000 €

1000 m²

Prodaja

150 €/m²

150.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

29. jan 2026.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1000 m². Cijena: 155.000 €

1000 m²

Prodaja

155 €/m²

155.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 2981 m². Cijena: 268.335 €

2981 m²

Prodaja

90 €/m²

268.335 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Kuljače, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 2524 m². Cijena: 300.000 €

2524 m²

Prodaja

118,9 €/m²

300.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

1967 m²

Prodaja

457,5 €/m²

900.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

10. dec 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Svinjišta

1000 m²

Prodaja

150 €/m²

150.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

29. jan 2026.

1000 m²

Prodaja

155 €/m²

155.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1374 m². Cijena: 2.500.000 €

1374 m²

Prodaja

1.819,5 €/m²

2.500.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

1817 m²

Prodaja

80 €/m²

145.360 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 24460 m². Cijena: 1.223.000 €

24460 m²

Prodaja

50 €/m²

1.223.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

1391 m²

Prodaja

301,9 €/m²

420.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 648 m². Cijena: 356.400 €

648 m²

Prodaja

550 €/m²

356.400 €