Prodaja, Zemljište Budva Ostalo, 10038 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 3

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Budva, Ostalo

Ivanovići, Crna Gora

501.900 €

50 € / m²

Kvadratura

10038 m²

Plac u Bečićima br. 863 Prodaje se plac koji se nalazi u području Bečići, u naselju Ivanovići. Plac ukupne površine 10038 m2. Na placu postoji mogućnost priključenja svih komunalija.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 100.380 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

501.900 €

Učešće

100.380 €

Kredit

401.520 €

Kamata

268.014 €

Iznos mjesečne rate

2.232 €

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1391 m². Cijena: 420.000 €

1391 m²

Prodaja

301,9 €/m²

420.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1932 m². Cijena: 450.000 €

1932 m²

Prodaja

232,9 €/m²

450.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1817 m². Cijena: 145.360 €

1817 m²

Prodaja

80 €/m²

145.360 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

10. dec 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Svinjišta

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1000 m². Cijena: 150.000 €

1000 m²

Prodaja

150 €/m²

150.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

29. jan 2026.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1000 m². Cijena: 155.000 €

1000 m²

Prodaja

155 €/m²

155.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 2981 m². Cijena: 268.335 €

2981 m²

Prodaja

90 €/m²

268.335 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Kuljače, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 2524 m². Cijena: 300.000 €

2524 m²

Prodaja

118,9 €/m²

300.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 2555 m². Cijena: 320.000 €

2555 m²

Prodaja

125,2 €/m²

320.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1967 m². Cijena: 900.000 €

1967 m²

Prodaja

457,5 €/m²

900.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

10. dec 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Svinjišta

1000 m²

Prodaja

150 €/m²

150.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

29. jan 2026.

1000 m²

Prodaja

155 €/m²

155.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1374 m². Cijena: 2.500.000 €

1374 m²

Prodaja

1.819,5 €/m²

2.500.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

1817 m²

Prodaja

80 €/m²

145.360 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 24460 m². Cijena: 1.223.000 €

24460 m²

Prodaja

50 €/m²

1.223.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

1391 m²

Prodaja

301,9 €/m²

420.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 648 m². Cijena: 356.400 €

648 m²

Prodaja

550 €/m²

356.400 €