Prodaja, Zemljište Budva Ostalo, 648 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

356.400 €

550 € / m²

Kvadratura

648 m²

Plac u Budvi br. 785 Prodaju se placevi koji se nalaze u Budvi, u naselju Komoševina. Placevi su površine 648-1100 m2, a nalaze se na udaljenosti od 1500 metara od mora. Sa placeva se pruža prelep panoramski pogled na more.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 71.280 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

356.400 €

Učešće

71.280 €

Kredit

285.120 €

Kamata

190.317 €

Iznos mjesečne rate

1.585 €

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Kuljače, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 2524 m². Cijena: 300.000 €

2524 m²

Prodaja

118,9 €/m²

300.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 2555 m². Cijena: 320.000 €

2555 m²

Prodaja

125,2 €/m²

320.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Trudovići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 3721 m². Cijena: 335.000 €

3721 m²

Prodaja

90 €/m²

335.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1391 m². Cijena: 420.000 €

1391 m²

Prodaja

301,9 €/m²

420.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1817 m². Cijena: 145.360 €

1817 m²

Prodaja

80 €/m²

145.360 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

10. dec 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Svinjišta

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1000 m². Cijena: 150.000 €

1000 m²

Prodaja

150 €/m²

150.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

29. jan 2026.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1000 m². Cijena: 155.000 €

1000 m²

Prodaja

155 €/m²

155.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 2981 m². Cijena: 268.335 €

2981 m²

Prodaja

90 €/m²

268.335 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1967 m². Cijena: 900.000 €

1967 m²

Prodaja

457,5 €/m²

900.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

10. dec 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Svinjišta

1000 m²

Prodaja

150 €/m²

150.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

29. jan 2026.

1000 m²

Prodaja

155 €/m²

155.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1374 m². Cijena: 2.500.000 €

1374 m²

Prodaja

1.819,5 €/m²

2.500.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

1817 m²

Prodaja

80 €/m²

145.360 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 24460 m². Cijena: 1.223.000 €

24460 m²

Prodaja

50 €/m²

1.223.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

1391 m²

Prodaja

301,9 €/m²

420.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1932 m². Cijena: 450.000 €

1932 m²

Prodaja

232,9 €/m²

450.000 €