Prodaja, Zemljište Budva Ostalo, 24460 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 4

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

1.223.000 €

50 € / m²

Kvadratura

24460 m²

Građevinsko zemljište u Budvi br. 453 Zemljišna parcela se nalazi u selu Stanišići, Budvanska rivijera, tri kilometra od Budve magistralom ka Cetinju. Udaljenost do mora je svega 2 km, nadmorska visina 300 metara. Do parcele su dovedene inženjerske komunalije: struja, telefon, kablovska televizija. Parcela je idealna za izgradnju naselja vikendica. Parcela je urbanizovana, nalazi se u vlasništvu pravnog lica iz Crne Gore, a u slučaju prodaje parcele u celini, radi optimizacije oporezivanja moguća je prodaja kompanije. Reljef parcele je kaskadan, sa prelepim pogledom na Budvansku rivijeru, plažu Bečići i ostrvo Sv. Nikole. U slučaju Vašeg interesovanja, parcela se može podeliti na 2 dela, ili se može posebno kupiti kuća od 135 m2 na parceli od 1400 m2 sa dovedenom strujom i asfaltiranim putem za 100000 evra, uz mogućnost dodatne kupovine 700 m2 zemljišta, koje graniči sa parcelom na kojoj se nalazi kuća, za 20000 evra. Posebno se parcela od 700 m2 može kupiti za 25000 evra.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 244.600 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

1.223.000 €

Učešće

244.600 €

Kredit

978.400 €

Kamata

653.079 €

Iznos mjesečne rate

5.438 €

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1817 m². Cijena: 145.360 €

1817 m²

Prodaja

80 €/m²

145.360 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

10. dec 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Svinjišta

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1000 m². Cijena: 150.000 €

1000 m²

Prodaja

150 €/m²

150.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

29. jan 2026.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1000 m². Cijena: 155.000 €

1000 m²

Prodaja

155 €/m²

155.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 2981 m². Cijena: 268.335 €

2981 m²

Prodaja

90 €/m²

268.335 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Kuljače, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 2524 m². Cijena: 300.000 €

2524 m²

Prodaja

118,9 €/m²

300.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 2555 m². Cijena: 320.000 €

2555 m²

Prodaja

125,2 €/m²

320.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Trudovići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 3721 m². Cijena: 335.000 €

3721 m²

Prodaja

90 €/m²

335.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 648 m². Cijena: 356.400 €

648 m²

Prodaja

550 €/m²

356.400 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1967 m². Cijena: 900.000 €

1967 m²

Prodaja

457,5 €/m²

900.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

10. dec 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Svinjišta

1000 m²

Prodaja

150 €/m²

150.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

29. jan 2026.

1000 m²

Prodaja

155 €/m²

155.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1374 m². Cijena: 2.500.000 €

1374 m²

Prodaja

1.819,5 €/m²

2.500.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

1817 m²

Prodaja

80 €/m²

145.360 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1391 m². Cijena: 420.000 €

1391 m²

Prodaja

301,9 €/m²

420.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

648 m²

Prodaja

550 €/m²

356.400 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1932 m². Cijena: 450.000 €

1932 m²

Prodaja

232,9 €/m²

450.000 €