Pretraga

Namjena

Tip

Lokacija

Kvadratura

Cijena

Dodatno

Prodaja zemljišta Ostalo (Bar) - strana 3

Pronađeno 34 oglasa za upit Prodaja zemljišta Ostalo (Bar)

Pregled ponude za prodaju zemljišta u naselju Ostalo, Bar. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Hitno

Zemljište

19. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 4800 m². Cijena: 648.000 €

4800 m²

Prodaja

135 €/m²

648.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

12. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 435 m². Cijena: Na upit

435 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 6573 m². Cijena: 675.000 €

6573 m²

Prodaja

102,7 €/m²

675.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Zeleni pojas, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 922 m². Cijena: 683.000 €

922 m²

Prodaja

740,8 €/m²

683.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Dobra Voda, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1776 m². Cijena: 408.480 €

1776 m²

Prodaja

230 €/m²

408.480 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Bar, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 3490 m². Cijena: 350.000 €

3490 m²

Prodaja

100,3 €/m²

350.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Dobre Vode, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1480 m². Cijena: 444.000 €

1480 m²

Prodaja

300 €/m²

444.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

7. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Pod Sustaš

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 4800 m². Cijena: 624.000 €

4800 m²

Prodaja

130 €/m²

624.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

25. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 3752 m². Cijena: 975.520 €

3752 m²

Prodaja

260 €/m²

975.520 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Skadarsko jezero

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 100000 m². Cijena: 800.000 €

100000 m²

Prodaja

8 €/m²

800.000 €