Prodaja zemljišta Ostalo (Bar)

Pronađeno 34 oglasa za upit Prodaja zemljišta Ostalo (Bar)

Pregled ponude za prodaju zemljišta u naselju Ostalo, Bar. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1227 m². Cijena: 165.000 €

1227 m²

Prodaja

134,5 €/m²

165.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

5. mart 2026.
Sunholidays Montenegro
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1200 m². Cijena: 420.000 €

1200 m²

Prodaja

350 €/m²

420.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

5. mart 2026.
Sunholidays Montenegro
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1605 m². Cijena: 240.750 €

1605 m²

Prodaja

150 €/m²

240.750 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

23. feb 2026.
Sunholidays Montenegro
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 500 m². Cijena: Na upit

500 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar. Cijena: 82.000 €

0 m²

Prodaja

82.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 2688 m². Cijena: 72.500 €

2688 m²

Prodaja

27 €/m²

72.500 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 295 m². Cijena: 48.000 €

295 m²

Prodaja

162,7 €/m²

48.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1988 m². Cijena: 145.000 €

1988 m²

Prodaja

72,9 €/m²

145.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1680 m². Cijena: 215.000 €

1680 m²

Prodaja

128 €/m²

215.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 529 m². Cijena: 300.000 €

529 m²

Prodaja

567,1 €/m²

300.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1600 m². Cijena: 155.000 €

1600 m²

Prodaja

96,9 €/m²

155.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 17500 m². Cijena: 265.000 €

17500 m²

Prodaja

15,1 €/m²

265.000 €