Prodaja, Zemljište Bar Ostalo, 1776 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 3

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Bar, Ostalo

Dobra Voda, Crna Gora

408.480 €

230 € / m²

Kvadratura

1776 m²

Plac u Dobrim Vodama br. 656 Plac - Dobra Voda U lepom mestu Dobre Vode prodaje se plac ukupne površine 1776 m2. Plac, udaljen od mora 3 km, ima prelep pogled. Na placu se može izgraditi objekat do 5000 m2, namenjen za stanovanje.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 81.696 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

408.480 €

Učešće

81.696 €

Kredit

326.784 €

Kamata

218.127 €

Iznos mjesečne rate

1.816 €

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1600 m². Cijena: 155.000 €

1600 m²

Prodaja

96,9 €/m²

155.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1680 m². Cijena: 215.000 €

1680 m²

Prodaja

128 €/m²

215.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

5. mart 2026.
Sunholidays Montenegro
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1605 m². Cijena: 240.750 €

1605 m²

Prodaja

150 €/m²

240.750 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Bar, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 3490 m². Cijena: 350.000 €

3490 m²

Prodaja

100,3 €/m²

350.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

5. mart 2026.
Sunholidays Montenegro
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1200 m². Cijena: 420.000 €

1200 m²

Prodaja

350 €/m²

420.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Dobre Vode, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1480 m². Cijena: 444.000 €

1480 m²

Prodaja

300 €/m²

444.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 958 m². Cijena: 450.000 €

958 m²

Prodaja

469,7 €/m²

450.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

12. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 435 m². Cijena: Na upit

435 m²

Prodaja

Cijena na upit

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. maj 2025.

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 2688 m². Cijena: 72.500 €

2688 m²

Prodaja

27 €/m²

72.500 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. maj 2025.

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar. Cijena: 82.000 €

0 m²

Prodaja

82.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Skadarsko jezero

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 100000 m². Cijena: 800.000 €

100000 m²

Prodaja

8 €/m²

800.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

25. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 3752 m². Cijena: 975.520 €

3752 m²

Prodaja

260 €/m²

975.520 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

7. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Pod Sustaš

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 4800 m². Cijena: 624.000 €

4800 m²

Prodaja

130 €/m²

624.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

23. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 500 m². Cijena: Na upit

500 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

5. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

1605 m²

Prodaja

150 €/m²

240.750 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

5. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

1200 m²

Prodaja

350 €/m²

420.000 €