Prodaja, Zemljište Bar Ostalo, 6573 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 10

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Bar, Ostalo

Adresa na upit

675.000 €

102,7 € / m²

Kvadratura

6573 m²

Građevinsko zemljište u Baru br. 2400 Skrivena oaza u Baru – idealno mesto za naselje vikendica ili etno-selo! Samo 3 km od grada Bara, između veličanstvenih planina i tirkiznog Jadranskog mora, nalazi se prostrana parcela površine 6573 m². Ovo je jedinstveno mesto gde se može stvoriti naselje vikendica, butik-hotel ili etno-selo, okruženo vekovnim hrastovima i mediteranskom prirodom. Među zelenilom, čistim vazduhom i panoramskim pogledom na more mogu se izgraditi udobne kuće, koje će biti idealno mesto za život i odmor. Tišina, mir i blizina grada čine ovu parcelu isplativim investicionim rešenjem. Dodatna prednost – na računu opštine već postoji plaćeni doprinos u iznosu od 80 000 evra, koji može biti iskorišćen za plaćanje komunalija novom vlasniku. To predstavlja značajnu uštedu na infrastrukturi i mogućnost da se projekat brže realizuje. Idealno za: Naselje vikendica sa pogledom na more Butik-hotel ili etno-selo u tradicionalnom stilu Vile za miran odmor Investicioni projekat sa visokom isplativošću Glavne prednosti parcele: Prostrana površina – 6573 m² Slikovita lokacija između mora i planina Plaćeni doprinos 80 000 € – ušteda na komunalijama Blizina Bara – samo 3 km do centra grada Visok investicioni potencijal Ova parcela je izgubljeni biser Crne Gore, gde možete ostvariti san o sopstvenom kutku raja okruženom zadivljujućim pejzažima. Stvorite jedinstven prostor za život i odmor u harmoniji sa prirodom!

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 135.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

675.000 €

Učešće

135.000 €

Kredit

540.000 €

Kamata

360.449 €

Iznos mjesečne rate

3.001 €

Zemljište

7. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Pod Sustaš

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 4800 m². Cijena: 624.000 €

4800 m²

Prodaja

130 €/m²

624.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Hitno

Zemljište

19. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 4800 m². Cijena: 648.000 €

4800 m²

Prodaja

135 €/m²

648.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Zeleni pojas, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 922 m². Cijena: 683.000 €

922 m²

Prodaja

740,8 €/m²

683.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Skadarsko jezero

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 100000 m². Cijena: 800.000 €

100000 m²

Prodaja

8 €/m²

800.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1012 m². Cijena: 809.600 €

1012 m²

Prodaja

800 €/m²

809.600 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

12. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 435 m². Cijena: Na upit

435 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

23. feb 2026.
Sunholidays Montenegro
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 500 m². Cijena: Na upit

500 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 295 m². Cijena: 48.000 €

295 m²

Prodaja

162,7 €/m²

48.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. maj 2025.

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 2688 m². Cijena: 72.500 €

2688 m²

Prodaja

27 €/m²

72.500 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. maj 2025.

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar. Cijena: 82.000 €

0 m²

Prodaja

82.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Skadarsko jezero

100000 m²

Prodaja

8 €/m²

800.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

25. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 3752 m². Cijena: 975.520 €

3752 m²

Prodaja

260 €/m²

975.520 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

7. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Pod Sustaš

4800 m²

Prodaja

130 €/m²

624.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

23. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 500 m². Cijena: Na upit

500 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

5. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1605 m². Cijena: 240.750 €

1605 m²

Prodaja

150 €/m²

240.750 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

5. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1200 m². Cijena: 420.000 €

1200 m²

Prodaja

350 €/m²

420.000 €