Prodaja, Zemljište Bar Ostalo, 1480 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Bar, Ostalo

Dobre Vode, Crna Gora

444.000 €

300 € / m²

Kvadratura

1480 m²

Plac u Dobrim Vodama br. 1146 Prodaje se plac u naselju Dobre Vode, nedaleko od grada Bara. Plac ukupne površine 1480 m2 nalazi se na 100 m od mora. Plac je urbanizovan. Koeficijent izgradnje 1.8. Dozvoljena je izgradnja 5 nadzemnih spratova i bruto građevinska površina od 2664 m2. Podzemne prostorije nisu uključene u bruto građevinsku površinu. U blizini placa postoji neophodna infrastruktura - voda, struja, put. Cena uključuje projekat i dokumentaciju.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 88.800 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

444.000 €

Učešće

88.800 €

Kredit

355.200 €

Kamata

237.095 €

Iznos mjesečne rate

1.974 €

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1600 m². Cijena: 155.000 €

1600 m²

Prodaja

96,9 €/m²

155.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

5. mart 2026.
Sunholidays Montenegro
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1605 m². Cijena: 240.750 €

1605 m²

Prodaja

150 €/m²

240.750 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Dobra Voda, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1776 m². Cijena: 408.480 €

1776 m²

Prodaja

230 €/m²

408.480 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

5. mart 2026.
Sunholidays Montenegro
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1200 m². Cijena: 420.000 €

1200 m²

Prodaja

350 €/m²

420.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 958 m². Cijena: 450.000 €

958 m²

Prodaja

469,7 €/m²

450.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

12. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 435 m². Cijena: Na upit

435 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

23. feb 2026.
Sunholidays Montenegro
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 500 m². Cijena: Na upit

500 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 295 m². Cijena: 48.000 €

295 m²

Prodaja

162,7 €/m²

48.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. maj 2025.

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 2688 m². Cijena: 72.500 €

2688 m²

Prodaja

27 €/m²

72.500 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. maj 2025.

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar. Cijena: 82.000 €

0 m²

Prodaja

82.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Skadarsko jezero

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 100000 m². Cijena: 800.000 €

100000 m²

Prodaja

8 €/m²

800.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

25. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 3752 m². Cijena: 975.520 €

3752 m²

Prodaja

260 €/m²

975.520 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

7. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Pod Sustaš

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 4800 m². Cijena: 624.000 €

4800 m²

Prodaja

130 €/m²

624.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

23. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 500 m². Cijena: Na upit

500 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

5. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

1605 m²

Prodaja

150 €/m²

240.750 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

5. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

1200 m²

Prodaja

350 €/m²

420.000 €