Prodaja, Zemljište Bar Ostalo, 922 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 5

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Bar, Ostalo

Zeleni pojas, Crna Gora

683.000 €

740,8 € / m²

Kvadratura

922 m²

Plac u Šušnju br. 854 U mirnom delu Bara, u naselju Zeleni pojas, prodaje se plac. Ukupna površina – 922 m2. Plac je idealan za izgradnju porodične kuće sa terasom, bazenom i letnjom sjenicom. Plac ima najbolju lokaciju. Sa placa se pruža predivan panoramski pogled na more i planine.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 136.600 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

683.000 €

Učešće

136.600 €

Kredit

546.400 €

Kamata

364.721 €

Iznos mjesečne rate

3.037 €

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1012 m². Cijena: 809.600 €

1012 m²

Prodaja

800 €/m²

809.600 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 958 m². Cijena: 450.000 €

958 m²

Prodaja

469,7 €/m²

450.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

7. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Pod Sustaš

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 4800 m². Cijena: 624.000 €

4800 m²

Prodaja

130 €/m²

624.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Hitno

Zemljište

19. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 4800 m². Cijena: 648.000 €

4800 m²

Prodaja

135 €/m²

648.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 6573 m². Cijena: 675.000 €

6573 m²

Prodaja

102,7 €/m²

675.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Skadarsko jezero

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 100000 m². Cijena: 800.000 €

100000 m²

Prodaja

8 €/m²

800.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

12. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 435 m². Cijena: Na upit

435 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

23. feb 2026.
Sunholidays Montenegro
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 500 m². Cijena: Na upit

500 m²

Prodaja

Cijena na upit

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. maj 2025.

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 2688 m². Cijena: 72.500 €

2688 m²

Prodaja

27 €/m²

72.500 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. maj 2025.

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar. Cijena: 82.000 €

0 m²

Prodaja

82.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Skadarsko jezero

100000 m²

Prodaja

8 €/m²

800.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

25. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 3752 m². Cijena: 975.520 €

3752 m²

Prodaja

260 €/m²

975.520 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

7. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Pod Sustaš

4800 m²

Prodaja

130 €/m²

624.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

23. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 500 m². Cijena: Na upit

500 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

5. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1605 m². Cijena: 240.750 €

1605 m²

Prodaja

150 €/m²

240.750 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

5. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1200 m². Cijena: 420.000 €

1200 m²

Prodaja

350 €/m²

420.000 €