Dodatno

Prodaja nekretnina Budva - strana 65

Pronađeno 1223 oglasa za upit Prodaja nekretnina Budva

Pregled ponude za prodaju nekretnina u Budvi. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Stan Budva, Petrovac

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

Dvosoban stan za prodaju Petrovac, Budva – 53 m², 1 kupatilo. Cijena: 102.000 €

Dvosoban

1

53 m²

Prodaja

102.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Blizikuće

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Tudurovići, Crna Gora

Četvorosobna+ kuća za prodaju Blizikuće, Budva – 1100 m², 10 kupatila. Cijena: 1.200.000 €

12

10

1100 m²

Prodaja

1.200.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Markovići

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Četvorosobna+ kuća za prodaju Markovići, Budva – 1000 m², 17 kupatila. Cijena: 840.000 €

17

17

1000 m²

Prodaja

840.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1932 m². Cijena: 450.000 €

1932 m²

Prodaja

232,9 €/m²

450.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Budvanska rivijera, Crna Gora

Četvorosobna+ kuća za prodaju Petrovac, Budva – 250 m², 6 kupatila. Cijena: 500.000 €

8

6

250 m²

Prodaja

500.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 648 m². Cijena: 356.400 €

648 m²

Prodaja

550 €/m²

356.400 €

Prodaja - Zemljište Budva, Petrovac

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Budvanska rivijera, Crna Gora

Zemljište za prodaju Petrovac, Budva – 1978 m². Cijena: 712.080 €

1978 m²

Prodaja

360 €/m²

712.080 €

Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

Zemljište za prodaju Ostalo, Budva – 1391 m². Cijena: 420.000 €

1391 m²

Prodaja

301,9 €/m²

420.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 1390 m². Cijena: 350.000 €

1390 m²

Prodaja

251,8 €/m²

350.000 €

Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Babin Do, Crna Gora

Četvorosoban+ stan za prodaju Ostalo, Budva – 206 m², 3 kupatila. Cijena: 550.000 €

Četvorosoban+

3

206 m²

Prodaja

550.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Buljarica, Crna Gora

Zemljište za prodaju Buljarica, Budva – 1400 m². Cijena: 336.000 €

1400 m²

Prodaja

240 €/m²

336.000 €

Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 41 m², 1 kupatilo. Cijena: 184.500 €

Jednosoban

1

41 m²

Prodaja

184.500 €