Dodatno

Prodaja nekretnina Budva - strana 51

Pronađeno 1223 oglasa za upit Prodaja nekretnina Budva

Pregled ponude za prodaju nekretnina u Budvi. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Poslovni prostor Budva, Ostalo

Poslovni prostor

4. apr 2026.
Prodaja - Poslovni prostor Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Poslovni prostor za prodaju Ostalo, Budva – 626 m², . Cijena: 2.200.000 €

0

-

626 m²

Prodaja

2.200.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Ostalo

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Dvosobna kuća za prodaju Ostalo, Budva – 160 m², 3 kupatila. Cijena: 550.000 €

2

3

160 m²

Prodaja

550.000 €

Prodaja - Stan Budva, Bečići

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Trosoban stan za prodaju Bečići, Budva – 233 m², 2 kupatila. Cijena: 700.000 €

Trosoban

2

233 m²

Prodaja

700.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Bečići, Budva – 2000 m². Cijena: 750.000 €

2000 m²

Prodaja

375 €/m²

750.000 €

Prodaja - Stan Budva, Bečići

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Bečići, Budva – 36 m², 1 kupatilo. Cijena: Na upit

Jednosoban

1

36 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 76 m², 1 kupatilo. Cijena: 182.400 €

Dvosoban

1

76 m²

Prodaja

182.400 €

Prodaja - Stan Budva, Bečići

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Bečići, Budva – 43 m², 1 kupatilo. Cijena: 128.000 €

Jednosoban

1

43 m²

Prodaja

128.000 €

Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Opština Budva, Crna Gora

Dvosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 64 m², 1 kupatilo. Cijena: 155.000 €

Dvosoban

1

64 m²

Prodaja

155.000 €

Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Trosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 116 m², 4 kupatila. Cijena: 395.000 €

Trosoban

4

116 m²

Prodaja

395.000 €

Prodaja - Stan Budva, Bečići

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Bečići, Budva – 44 m², 1 kupatilo. Cijena: 161.162 €

Jednosoban

1

44 m²

Prodaja

161.162 €

Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Ostalo