Satılık, Arazi Budva Bečići, 1461 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 9

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

Fiyat talep üzerine

Alan

1461 m²

Bečići'nde inşaat arazisi no. 415 Bečići'nde satılık büyük, kentsel inşaat arazisi. Toplam alanı 1461 m2. Arazinin yanına su, elektrik, yol ve kanalizasyon getirilmiştir. Arazide G+P+5 kat yüksekliğinde bir yapı inşaatına izin verilmektedir, toplam brüt alanı 5086m2. Araziden deniz manzarası muhteşemdir.

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 3650 m². Fiyat: Fiyat için sorun

3650 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 88000 m². Fiyat: Fiyat için sorun

88000 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Opština Budva, 85316, Crna Gora

Arsa satılık Bečići, Budva – 8960 m². Fiyat: Fiyat için sorun

8960 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

8960 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

5. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 1350 m². Fiyat: 1.100.000 €

1350 m²

Satılık

814,8 €/m²

1.100.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

2. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 500 m². Fiyat: 185.000 €

500 m²

Satılık

370 €/m²

185.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

26. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 525 m². Fiyat: 210.000 €

525 m²

Satılık

400 €/m²

210.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 1740 m². Fiyat: 210.000 €

1740 m²

Satılık

120,7 €/m²

210.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 3688 m². Fiyat: 1.260.000 €

3688 m²

Satılık

341,6 €/m²

1.260.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

88000 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 4482 m². Fiyat: 1.344.000 €

4482 m²

Satılık

299,9 €/m²

1.344.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

8960 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

3650 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

17. avg 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 1078 m². Fiyat: 1.800.000 €

1078 m²

Satılık

1.669,8 €/m²

1.800.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

25. nov 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 489 m². Fiyat: 350.000 €

489 m²

Satılık

715,7 €/m²

350.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 687 m². Fiyat: 6.000.000 €

687 m²

Satılık

8.733,6 €/m²

6.000.000 €