Ostalo (Budva)'de satılık arsa

Ostalo (Budva)'de satılık arsa için 15 ilan bulundu

arsalar için satılık ilanlarına göz atın Budva şehrinin mahallesi Ostalo'de. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

29. jan 2026.
Dandelion Real Estate

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 155.000 €

1000 m²

Satılık

155 €/m²

155.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 2555 m². Fiyat: 320.000 €

2555 m²

Satılık

125,2 €/m²

320.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Kuljače, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 2524 m². Fiyat: 300.000 €

2524 m²

Satılık

118,9 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Trudovići, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 3721 m². Fiyat: 335.000 €

3721 m²

Satılık

90 €/m²

335.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 17000 m². Fiyat: 1.530.000 €

17000 m²

Satılık

90 €/m²

1.530.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 2981 m². Fiyat: 268.335 €

2981 m²

Satılık

90 €/m²

268.335 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Ivanovići, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 10038 m². Fiyat: 501.900 €

10038 m²

Satılık

50 €/m²

501.900 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1932 m². Fiyat: 450.000 €

1932 m²

Satılık

232,9 €/m²

450.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 648 m². Fiyat: 356.400 €

648 m²

Satılık

550 €/m²

356.400 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1391 m². Fiyat: 420.000 €

1391 m²

Satılık

301,9 €/m²

420.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 24460 m². Fiyat: 1.223.000 €

24460 m²

Satılık

50 €/m²

1.223.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1817 m². Fiyat: 145.360 €

1817 m²

Satılık

80 €/m²

145.360 €