Satılık, Arazi Budva Ostalo, 1932 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 5

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

450.000 €

232,9 € / m²

Alan

1932 m²

Petrovac'ta arsa no. 790 Budva'nın banliyösünde, Petrovac yerleşiminde bulunan bir arsa satılıktır. 1932 m2 yüzölçümüne sahip arsa, denize sadece 800 metre mesafededir. Arsadan dağların güzel manzarası vardır. Arsada 2400 m2 yüzölçümünde, beş katlı evler veya binalar inşa etmek mümkündür. (P+4)

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 90.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

450.000 €

Peşinat

90.000 €

Kredi

360.000 €

Faiz

240.299 €

Aylık ödeme tutarı

2.001 €

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1817 m². Fiyat: 145.360 €

1817 m²

Satılık

80 €/m²

145.360 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1391 m². Fiyat: 420.000 €

1391 m²

Satılık

301,9 €/m²

420.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Ivanovići, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 10038 m². Fiyat: 501.900 €

10038 m²

Satılık

50 €/m²

501.900 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1967 m². Fiyat: 900.000 €

1967 m²

Satılık

457,5 €/m²

900.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

10. dec 2025.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Svinjišta

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 150.000 €

1000 m²

Satılık

150 €/m²

150.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

29. jan 2026.
Dandelion Real Estate

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 155.000 €

1000 m²

Satılık

155 €/m²

155.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 2981 m². Fiyat: 268.335 €

2981 m²

Satılık

90 €/m²

268.335 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Kuljače, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 2524 m². Fiyat: 300.000 €

2524 m²

Satılık

118,9 €/m²

300.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1967 m². Fiyat: 900.000 €

1967 m²

Satılık

457,5 €/m²

900.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

10. dec 2025.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Svinjišta

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 150.000 €

1000 m²

Satılık

150 €/m²

150.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

29. jan 2026.

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 155.000 €

1000 m²

Satılık

155 €/m²

155.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1374 m². Fiyat: 2.500.000 €

1374 m²

Satılık

1.819,5 €/m²

2.500.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1817 m². Fiyat: 145.360 €

1817 m²

Satılık

80 €/m²

145.360 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 24460 m². Fiyat: 1.223.000 €

24460 m²

Satılık

50 €/m²

1.223.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1391 m². Fiyat: 420.000 €

1391 m²

Satılık

301,9 €/m²

420.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 648 m². Fiyat: 356.400 €

648 m²

Satılık

550 €/m²

356.400 €