Satılık, Arazi Budva Ostalo, 3721 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 4

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Ostalo

Trudovići, Crna Gora

335.000 €

90 € / m²

Alan

3721 m²

Kuljaçalar'da arsa №974 Budva'da, Tudorovići yerleşiminde bir arsa satılıktır. Arsa, en yakın plajdan 1 km uzaklıkta ve deniz manzarasına sahiptir. Toplam alanı 400 m2 olan 5 villa inşa etme imkanı vardır, zemin kat + kat + çatı katı. Arsa, Budva'nın 10 km yukarısında, St. Stefan'ın üzerindedir. Arsanın alanı 3721 m2'dir, bunların 400 m2'lik brüt alanı planlanmıştır, özel havuz ve ortak tenis kortu ile birlikte düzenlenmiş yeşil alanlar bulunmaktadır. Tüm altyapı arsa sınırına kadar getirilmiştir. Belgeler arasında beş villanın mimari projesi de bulunmaktadır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 67.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

335.000 €

Peşinat

67.000 €

Kredi

268.000 €

Faiz

178.889 €

Aylık ödeme tutarı

1.490 €

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 2981 m². Fiyat: 268.335 €

2981 m²

Satılık

90 €/m²

268.335 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Kuljače, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 2524 m². Fiyat: 300.000 €

2524 m²

Satılık

118,9 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 2555 m². Fiyat: 320.000 €

2555 m²

Satılık

125,2 €/m²

320.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 648 m². Fiyat: 356.400 €

648 m²

Satılık

550 €/m²

356.400 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1817 m². Fiyat: 145.360 €

1817 m²

Satılık

80 €/m²

145.360 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

10. dec 2025.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Svinjišta

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 150.000 €

1000 m²

Satılık

150 €/m²

150.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

29. jan 2026.
Dandelion Real Estate

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 155.000 €

1000 m²

Satılık

155 €/m²

155.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1391 m². Fiyat: 420.000 €

1391 m²

Satılık

301,9 €/m²

420.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1967 m². Fiyat: 900.000 €

1967 m²

Satılık

457,5 €/m²

900.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

10. dec 2025.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Svinjišta

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 150.000 €

1000 m²

Satılık

150 €/m²

150.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

29. jan 2026.

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 155.000 €

1000 m²

Satılık

155 €/m²

155.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1374 m². Fiyat: 2.500.000 €

1374 m²

Satılık

1.819,5 €/m²

2.500.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1817 m². Fiyat: 145.360 €

1817 m²

Satılık

80 €/m²

145.360 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 24460 m². Fiyat: 1.223.000 €

24460 m²

Satılık

50 €/m²

1.223.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1391 m². Fiyat: 420.000 €

1391 m²

Satılık

301,9 €/m²

420.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 648 m². Fiyat: 356.400 €

648 m²

Satılık

550 €/m²

356.400 €