Satılık, Arazi Budva Ostalo, 10038 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 3

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Ostalo

Ivanovići, Crna Gora

501.900 €

50 € / m²

Alan

10038 m²

Bečići'de, no. 863 arsa Ivanovići yerleşiminde, Bečići bölgesinde bulunan bir arsa satılıktır. Arsanın toplam alanı 10038 m2'dir. Arsada tüm kamu hizmetlerine bağlanma imkanı vardır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 100.380 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

501.900 €

Peşinat

100.380 €

Kredi

401.520 €

Faiz

268.014 €

Aylık ödeme tutarı

2.232 €

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1391 m². Fiyat: 420.000 €

1391 m²

Satılık

301,9 €/m²

420.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1932 m². Fiyat: 450.000 €

1932 m²

Satılık

232,9 €/m²

450.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1817 m². Fiyat: 145.360 €

1817 m²

Satılık

80 €/m²

145.360 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

10. dec 2025.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Svinjišta

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 150.000 €

1000 m²

Satılık

150 €/m²

150.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

29. jan 2026.
Dandelion Real Estate

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 155.000 €

1000 m²

Satılık

155 €/m²

155.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 2981 m². Fiyat: 268.335 €

2981 m²

Satılık

90 €/m²

268.335 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Kuljače, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 2524 m². Fiyat: 300.000 €

2524 m²

Satılık

118,9 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 2555 m². Fiyat: 320.000 €

2555 m²

Satılık

125,2 €/m²

320.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1967 m². Fiyat: 900.000 €

1967 m²

Satılık

457,5 €/m²

900.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

10. dec 2025.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Svinjišta

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 150.000 €

1000 m²

Satılık

150 €/m²

150.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

29. jan 2026.

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 155.000 €

1000 m²

Satılık

155 €/m²

155.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1374 m². Fiyat: 2.500.000 €

1374 m²

Satılık

1.819,5 €/m²

2.500.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1817 m². Fiyat: 145.360 €

1817 m²

Satılık

80 €/m²

145.360 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 24460 m². Fiyat: 1.223.000 €

24460 m²

Satılık

50 €/m²

1.223.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1391 m². Fiyat: 420.000 €

1391 m²

Satılık

301,9 €/m²

420.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 648 m². Fiyat: 356.400 €

648 m²

Satılık

550 €/m²

356.400 €