Satılık, Arazi Budva Ostalo, 648 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

356.400 €

550 € / m²

Alan

648 m²

Budva'da no. 785 arsa Komoševina yerleşiminde, Budva'da bulunan arsalar satılıktır. Arsaların büyüklüğü 648-1100 m2 arasında değişmektedir ve denize 1500 metre mesafededir. Arsalar denizin güzel panoramik manzarasını sunmaktadır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 71.280 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

356.400 €

Peşinat

71.280 €

Kredi

285.120 €

Faiz

190.317 €

Aylık ödeme tutarı

1.585 €

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Kuljače, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 2524 m². Fiyat: 300.000 €

2524 m²

Satılık

118,9 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 2555 m². Fiyat: 320.000 €

2555 m²

Satılık

125,2 €/m²

320.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Trudovići, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 3721 m². Fiyat: 335.000 €

3721 m²

Satılık

90 €/m²

335.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1391 m². Fiyat: 420.000 €

1391 m²

Satılık

301,9 €/m²

420.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1817 m². Fiyat: 145.360 €

1817 m²

Satılık

80 €/m²

145.360 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

10. dec 2025.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Svinjišta

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 150.000 €

1000 m²

Satılık

150 €/m²

150.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

29. jan 2026.
Dandelion Real Estate

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 155.000 €

1000 m²

Satılık

155 €/m²

155.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 2981 m². Fiyat: 268.335 €

2981 m²

Satılık

90 €/m²

268.335 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1967 m². Fiyat: 900.000 €

1967 m²

Satılık

457,5 €/m²

900.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

10. dec 2025.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Svinjišta

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 150.000 €

1000 m²

Satılık

150 €/m²

150.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

29. jan 2026.

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 155.000 €

1000 m²

Satılık

155 €/m²

155.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1374 m². Fiyat: 2.500.000 €

1374 m²

Satılık

1.819,5 €/m²

2.500.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1817 m². Fiyat: 145.360 €

1817 m²

Satılık

80 €/m²

145.360 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 24460 m². Fiyat: 1.223.000 €

24460 m²

Satılık

50 €/m²

1.223.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1391 m². Fiyat: 420.000 €

1391 m²

Satılık

301,9 €/m²

420.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1932 m². Fiyat: 450.000 €

1932 m²

Satılık

232,9 €/m²

450.000 €