Satılık, Arazi Budva Ostalo, 24460 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 4

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

1.223.000 €

50 € / m²

Alan

24460 m²

Budva'da inşaat arazisi no. 453 Arazi parseli, Budva'dan Cetinje'ye giden ana yol üzerinde, Budva Rivierası'nda, Stanišići köyünde yer almaktadır. Denize mesafe sadece 2 km, denizden yüksekliği 300 metredir. Parsel, elektrik, telefon, kablo televizyonu gibi mühendislik altyapıları ile donatılmıştır. Parsel, yazlık yerleşim yeri inşaatı için idealdir. Parsel, kentsel bir alandır ve Karadağ'dan bir tüzel kişiliğe aittir ve parselin tamamının satılması durumunda, vergi optimizasyonu için şirketin satışı mümkündür. Parselin arazisi kademeli olup, Budva Rivierası, Bečići plajı ve St. Nikola Adası'nın güzel manzarasına sahiptir. İlginiz durumunda, parsel 2 parçaya bölünebilir veya elektrik ve asfalt yol ile birlikte 1400 m2'lik parselde bulunan 135 m2'lik bir ev ayrı olarak 100.000 euroya satın alınabilir; ayrıca evin bulunduğu parselle komşu olan 700 m2'lik arazinin 20.000 euroya ek olarak satın alınması mümkündür. 700 m2'lik ayrı parsel 25.000 euroya satın alınabilir.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 244.600 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

1.223.000 €

Peşinat

244.600 €

Kredi

978.400 €

Faiz

653.079 €

Aylık ödeme tutarı

5.438 €

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1817 m². Fiyat: 145.360 €

1817 m²

Satılık

80 €/m²

145.360 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

10. dec 2025.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Svinjišta

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 150.000 €

1000 m²

Satılık

150 €/m²

150.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

29. jan 2026.
Dandelion Real Estate

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 155.000 €

1000 m²

Satılık

155 €/m²

155.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 2981 m². Fiyat: 268.335 €

2981 m²

Satılık

90 €/m²

268.335 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Kuljače, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 2524 m². Fiyat: 300.000 €

2524 m²

Satılık

118,9 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 2555 m². Fiyat: 320.000 €

2555 m²

Satılık

125,2 €/m²

320.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Trudovići, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 3721 m². Fiyat: 335.000 €

3721 m²

Satılık

90 €/m²

335.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 648 m². Fiyat: 356.400 €

648 m²

Satılık

550 €/m²

356.400 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1967 m². Fiyat: 900.000 €

1967 m²

Satılık

457,5 €/m²

900.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

10. dec 2025.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Svinjišta

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 150.000 €

1000 m²

Satılık

150 €/m²

150.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

29. jan 2026.

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1000 m². Fiyat: 155.000 €

1000 m²

Satılık

155 €/m²

155.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1374 m². Fiyat: 2.500.000 €

1374 m²

Satılık

1.819,5 €/m²

2.500.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1817 m². Fiyat: 145.360 €

1817 m²

Satılık

80 €/m²

145.360 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1391 m². Fiyat: 420.000 €

1391 m²

Satılık

301,9 €/m²

420.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 648 m². Fiyat: 356.400 €

648 m²

Satılık

550 €/m²

356.400 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1932 m². Fiyat: 450.000 €

1932 m²

Satılık

232,9 €/m²

450.000 €