Ekstra

Budva'de satılık gayrimenkuller - sayfa 98

Budva'de satılık gayrimenkuller için 1223 ilan bulundu

emlaklar için satılık ilanlarına göz atın Budva'da. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Budva, Blizikuće

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Talep üzerine adres

Arsa satılık Blizikuće, Budva – 697 m². Fiyat: 150.000 €

697 m²

Satılık

215,2 €/m²

150.000 €

Satılık - Daire Budva, Rozino

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Rozino

Budva, Rozino

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Rozino, Budva – 43 m², 1 banyo. Fiyat: 129.900 €

1+1

1

43 m²

Satılık

129.900 €

Satılık - Daire Budva, Pržno

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 160 m², 2 banyo. Fiyat: 500.000 €

3+1

2

160 m²

Satılık

500.000 €

Satılık - Arazi Budva, Podkošljun

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Podkošljun

Budva, Podkošljun

Talep üzerine adres

Arsa satılık Podkošljun, Budva – 1967 m². Fiyat: 1.050.000 €

1967 m²

Satılık

533,8 €/m²

1.050.000 €

Satılık - Daire Budva, Petrovac

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Petrovac, Budva – 86 m², 2 banyo. Fiyat: 175.000 €

2+1

2

86 m²

Satılık

175.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 200 m², 2 banyo. Fiyat: 650.000 €

3+1

2

200 m²

Satılık

650.000 €

Satılık - Arazi Budva, Pržno

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Pržno

Budva, Pržno

Talep üzerine adres

Arsa satılık Pržno, Budva – 1200 m². Fiyat: 300.000 €

1200 m²

Satılık

250 €/m²

300.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Ulica 4 Jula

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 68 m², 1 banyo. Fiyat: 125.000 €

1+1

1

68 m²

Satılık

125.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 3200 m². Fiyat: 1.000.000 €

3200 m²

Satılık

312,5 €/m²

1.000.000 €

Satılık - Arazi Budva, Drobni pijesak

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Drobni pijesak

Budva, Drobni pijesak

Talep üzerine adres

Arsa satılık Drobni pijesak, Budva – 6300 m². Fiyat: 5.000.000 €

6300 m²

Satılık

793,7 €/m²

5.000.000 €

Satılık - Daire Budva, Markovići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Markovići

Budva, Markovići

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ daire satılık Markovići, Budva – 1470 m², 20 banyo. Fiyat: 2.390.000 €

4+1

20

1470 m²

Satılık

2.390.000 €

Satılık - Ev Budva, Blizikuće

Ev

14. jun 2025.
Satılık - Ev Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Blizikuće, Budva – 150 m², 3 banyo. Fiyat: 375.000 €

5

3

150 m²

Satılık

375.000 €