Ekstra

Budva'de satılık gayrimenkuller - sayfa 97

Budva'de satılık gayrimenkuller için 1223 ilan bulundu

emlaklar için satılık ilanlarına göz atın Budva'da. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Ev Budva, Blizikuće

Ev

14. jun 2025.
Satılık - Ev Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı ev satılık Blizikuće, Budva – 113.9 m², 2 banyo. Fiyat: 495.000 €

3

2

114 m²

Satılık

495.000 €

Satılık - Daire Budva, Dubovica

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Dubovica

Budva, Dubovica

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Dubovica, Budva – 52 m², 1 banyo. Fiyat: 143.000 €

1+1

1

52 m²

Satılık

143.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 43 m², 1 banyo. Fiyat: 149.000 €

1+1

1

43 m²

Satılık

149.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 140 m², 2 banyo. Fiyat: 450.000 €

2+1

2

140 m²

Satılık

450.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 75 m², 2 banyo. Fiyat: 250.000 €

2+1

2

75 m²

Satılık

250.000 €

Satılık - Ev Budva, Rijeka Reževići

Ev

14. jun 2025.
Satılık - Ev Budva, Rijeka Reževići

Budva, Rijeka Reževići

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Rijeka Reževići, Budva – 210 m², 2 banyo. Fiyat: 390.000 €

4

2

210 m²

Satılık

390.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 88000 m². Fiyat: Fiyat için sorun

88000 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Ivanovići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Ivanovići

Budva, Ivanovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ivanovići, Budva – 1197 m². Fiyat: 500.000 €

1197 m²

Satılık

417,7 €/m²

500.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 129 m², 2 banyo. Fiyat: 379.000 €

3+1

2

129 m²

Satılık

379.000 €

Satılık - Daire Budva, Stari Grad

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Stari Grad

Budva, Stari Grad

Slovenska plaža

İki yatak odalı daire satılık Stari Grad, Budva – 78 m², 1 banyo. Fiyat: 180.000 €

2+1

1

78 m²

Satılık

180.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 106 m², 2 banyo. Fiyat: 180.000 €

3+1

2

106 m²

Satılık

180.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Bečići, Budva – 24 m², 1 banyo. Fiyat: 61.500 €

Stüdyo

1

24 m²

Satılık

61.500 €