Prodaja, Kuća Bar Ostalo, 334 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 1

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Bar, Ostalo

Adresa na upit

500.000 €

1.497 € / m²

Broj soba

5

Broj kupatila

5

Kvadratura

334 m²

Kuća u Baru br. 2148 Požurite da kupite kuću ukupne površine 334 m2, koja se sastoji od tri apartmana, od kojih svaki zauzima ceo sprat i ima poseban ulaz. Apartmani su opremljeni svim potrebnim za celogodišnje stanovanje ili izdavanje. Kuća se nalazi na ograđenom placu površine 494 m2 sa pogodnim prilazom i okružena je prelepim vrtom sa urednim travnjakom, drvećem i drugim zelenim površinama. Takođe, za odmor gostiju predviđeni su zona za roštilj i sjenica. Sa parkingom neće biti problema ni u sezoni – automobil se može ostaviti u jednoj od garaža površine 18 m2 ili 45 m2. Raspored kuće obuhvata: 1. sprat Studio-apartman studiokupatiloostava2. sprat Apartman sa dve spavaće sobe spojeni dnevni boravak-kuhinja2 spavaće sobe2 kupatila2 terase3. sprat Apartman sa dve spavaće sobe spojeni dnevni boravak-kuhinja2 spavaće sobe2 kupatilaterasaKuća je idealna za život velike porodice ili za vođenje biznisa izdavanja. Sva dokumenta su uredna.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 100.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

500.000 €

Učešće

100.000 €

Kredit

400.000 €

Kamata

266.999 €

Iznos mjesečne rate

2.223 €

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Bar, Ostalo

Bar, Ostalo