Satılık, Daire Budva Bečići, 63 m2

23. mart 2026.
Advert Image
1 / 7

Harici bağlantı

Snežana Nikić

Snežana Nikić

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

Talep üzerine adres

193.000 €

3.063,5 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

63 m²

Kat

Zemin kat

Havuzlu kompleks içinde döşenmiş bir yatak odalı daire – Bečići, denize yakın 64m² alanında bir yatak odalı daire satılıktır, Bečići'de, havuzlu büyük bir konut kompleksinde yer almaktadır. Ana yola yakın konumu ve plaja sadece birkaç dakikalık yürüyüş mesafesi, bu mülkü hem yaşamak hem de kiralamak için son derece cazip kılmaktadır. Daire tamamen döşenmiş ve taşınmaya hazırdır. Asansörlü binanın zemin katında yer almaktadır. Fonksiyonel düzeni ve avluya bakan hoş manzarası ek konfor ve huzur sağlamaktadır. Kompleksin bir havuzu ve düzenlenmiş çevresi bulunmaktadır, bu da mülkün değerini artırmaktadır. Aynı kompleks içinde farklı büyüklükte birkaç daire sunmaktayız. Bina, bir otopark yeri satın alma imkanı ile üç katlı bir otoparka sahiptir. Alıcı, gayrimenkul alım vergisi ödemekten muaftır. Konumu ve olanakları sayesinde, daire sezon boyunca kiralama için mükemmel bir yatırım, ayrıca yıl boyunca yaşamak için de idealdir.

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 38.600 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

193.000 €

Peşinat

38.600 €

Kredi

154.400 €

Faiz

103.062 €

Aylık ödeme tutarı

858 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    Mont - Real Estate

    Snežana Nikić

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

27. avg 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 63 m², 1 banyo. Fiyat: 160.000 €

2+1

1

63 m²

Satılık

160.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

26. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Ive Lole Ribara

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 58 m², 2 banyo. Fiyat: 165.000 €

2+1

2

58 m²

Satılık

165.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 59 m², 2 banyo. Fiyat: 165.000 €

2+1

2

59 m²

Satılık

165.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

16. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 57 m², 1 banyo. Fiyat: 171.000 €

2+1

1

57 m²

Satılık

171.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

22. maj 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 68 m², 1 banyo. Fiyat: 175.000 €

2+1

1

68 m²

Satılık

175.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 64 m², 2 banyo. Fiyat: 179.200 €