Satılık, Daire Budva Bečići, 105 m2

23. mart 2026.
Advert Image
1 / 4

Harici bağlantı

Snežana Nikić

Snežana Nikić

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

Ivanovici

242.000 €

2.304,8 € / m²

Oda

2

Banyo

2

Alan

105 m²

Kat

1

Havuzlu ve deniz manzaralı iki odalı daire – Bečići, Ivanovići 105m² alanında, Ivanovići mahallesinde, Bečići'de yer alan iki odalı daire satılıktır; doğanın yakınında, mahremiyet ve konfor sağlayan sakin bir çevre, aynı zamanda sezon boyunca kiralama için yüksek talep nedeniyle mükemmel bir yatırım lokasyonu sunmaktadır. Daire birinci katta yer almakta ve fonksiyonel bir oda düzenine sahiptir; doğal ışıkla doludur ve güzel bir deniz manzarası sunmaktadır. Kompleks içindeki havuz, bu mülkü hem yaşamak hem de kiralamak için ideal kılmaktadır. Yakınlarda kiralık oteller ve daireler bulunmaktadır, bu da lokasyonun yatırım potansiyelini daha da doğrulamaktadır; deniz yaklaşık 700m uzaklıktadır. Ek ücret karşılığında bir garaj yeri mevcuttur, ayrıca bina yakınında kamu otoparkı sağlanmaktadır. Aynı kompleks içinde başka bir odalı ve iki odalı daireler de mevcuttur.

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 48.400 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

242.000 €

Peşinat

48.400 €

Kredi

193.600 €

Faiz

129.228 €

Aylık ödeme tutarı

1.076 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    Mont - Real Estate

    Snežana Nikić

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

16. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 98 m², 2 banyo. Fiyat: 210.000 €

2+1

2

98 m²

Satılık

210.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 110 m², 2 banyo. Fiyat: 264.000 €

3+1

2

110 m²

Satılık

264.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

16. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 106 m², 1 banyo. Fiyat: 278.250 €

3+1

1

106 m²

Satılık

278.250 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

20. mart 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Ivanovici

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 105 m², 2 banyo. Fiyat: 285.000 €

2+1

2

105 m²

Satılık

285.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 100 m², 2 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

2+1

2

100 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

16. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 115 m², 2 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun