Ostalo (Tivat)'de satılık arsa

Ostalo (Tivat)'de satılık arsa için 13 ilan bulundu

arsalar için satılık ilanlarına göz atın Tivat şehrinin mahallesi Ostalo'de. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 855 m². Fiyat: 180.000 €

855 m²

Satılık

210,5 €/m²

180.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1240 m². Fiyat: 680.000 €

1240 m²

Satılık

548,4 €/m²

680.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1872 m². Fiyat: 700.000 €

1872 m²

Satılık

373,9 €/m²

700.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Krašići, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1620 m². Fiyat: 708.000 €

1620 m²

Satılık

437 €/m²

708.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 4556 m². Fiyat: 191.700 €

4556 m²

Satılık

42,1 €/m²

191.700 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Žanjice, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 562 m². Fiyat: 84.300 €

562 m²

Satılık

150 €/m²

84.300 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Lepetane, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 123000 m². Fiyat: 2.000.000 €

123000 m²

Satılık

16,3 €/m²

2.000.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 711 m². Fiyat: 85.000 €

711 m²

Satılık

119,5 €/m²

85.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 917 m². Fiyat: 8.000.000 €

917 m²

Satılık

8.724,1 €/m²

8.000.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 659 m². Fiyat: 250.000 €

659 m²

Satılık

379,4 €/m²

250.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1016 m². Fiyat: 132.000 €

1016 m²

Satılık

129,9 €/m²

132.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

25. nov 2025.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 38000 m². Fiyat: 18.000.000 €

38000 m²

Satılık

473,7 €/m²

18.000.000 €