Satılık, Arazi Tivat Ostalo, 711 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 4

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

85.000 €

119,5 € / m²

Alan

711 m²

Luštica'da inşaat arazisi no. 342 Luštica yarımadasında 711 m2 alanına sahip kentsel inşaat parseli. Parselde Su+P+2 katlı bir yapı inşaatı öngörülmektedir. Parselin yoluna asfalt yol ile ulaşılmaktadır ve elektrik ile su mevcuttur. Parselden deniz manzarası sunulmaktadır, denize mesafe 700 metredir.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 17.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

85.000 €

Peşinat

17.000 €

Kredi

68.000 €

Faiz

45.390 €

Aylık ödeme tutarı

378 €

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Žanjice, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 562 m². Fiyat: 84.300 €

562 m²

Satılık

150 €/m²

84.300 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 732 m². Fiyat: 180.000 €

732 m²

Satılık

245,9 €/m²

180.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 659 m². Fiyat: 250.000 €

659 m²

Satılık

379,4 €/m²

250.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1016 m². Fiyat: 132.000 €

1016 m²

Satılık

129,9 €/m²

132.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 855 m². Fiyat: 180.000 €

855 m²

Satılık

210,5 €/m²

180.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 4556 m². Fiyat: 191.700 €

4556 m²

Satılık

42,1 €/m²

191.700 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1240 m². Fiyat: 680.000 €

1240 m²

Satılık

548,4 €/m²

680.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1872 m². Fiyat: 700.000 €

1872 m²

Satılık

373,9 €/m²

700.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 732 m². Fiyat: 180.000 €

732 m²

Satılık

245,9 €/m²

180.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

25. nov 2025.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 38000 m². Fiyat: 18.000.000 €

38000 m²

Satılık

473,7 €/m²

18.000.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1016 m². Fiyat: 132.000 €

1016 m²

Satılık

129,9 €/m²

132.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 659 m². Fiyat: 250.000 €

659 m²

Satılık

379,4 €/m²

250.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 917 m². Fiyat: 8.000.000 €

917 m²

Satılık

8.724,1 €/m²

8.000.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Lepetane, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 123000 m². Fiyat: 2.000.000 €

123000 m²

Satılık

16,3 €/m²

2.000.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Žanjice, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 562 m². Fiyat: 84.300 €

562 m²

Satılık

150 €/m²

84.300 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 4556 m². Fiyat: 191.700 €

4556 m²

Satılık

42,1 €/m²

191.700 €