Satılık, Arazi Tivat Ostalo, 1620 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 3

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Tivat, Ostalo

Krašići, Crna Gora

708.000 €

437 € / m²

Alan

1620 m²

Đuraševići no. 2482'deki arazi ĐURAŞEVIĆLER'DE ÖZEL PARSEL — PREMIUM SINIF PROJENİZ İÇİN İDEAL YER Tivat ve Luštica Bay'a sadece birkaç dakika mesafede, Đuraševići'nin resmedici koyunda, 1620 m²'lik nadir özelliklere sahip bir arazi parseli bulunmaktadır. Bu parsel, lüks konut kompleksi, özel villalar veya butik lüks sınıf projesinin gerçekleştirilmesi için ideal bir temeldir. Ana avantajlar: Konum: Đuraševići, kristal berraklığında deniz, ılıman iklim ve kıyı yaşamının eşsiz cazibesi ile otantik Karadağ doğasının bir köşesidir. Burada uyum ve huzur hakimdir, aynı zamanda tüm modern kıyı altyapısı yakındadır. Fırsatlar: Parsel, prestijli bir konut kompleksi, yatırım projesi veya özel lüks sınıf konut inşası için idealdir. Bu, genişlik, konfor ve prestijli bir lokasyonun bir araya geldiği piyasada nadir bir tekliftir.

Özellikler

Durum

Yeni Yapı

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 141.600 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

708.000 €

Peşinat

141.600 €

Kredi

566.400 €

Faiz

378.071 €

Aylık ödeme tutarı

3.148 €

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1240 m². Fiyat: 680.000 €

1240 m²

Satılık

548,4 €/m²

680.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1872 m². Fiyat: 700.000 €

1872 m²

Satılık

373,9 €/m²

700.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Žanjice, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 562 m². Fiyat: 84.300 €

562 m²

Satılık

150 €/m²

84.300 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 711 m². Fiyat: 85.000 €

711 m²

Satılık

119,5 €/m²

85.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1016 m². Fiyat: 132.000 €

1016 m²

Satılık

129,9 €/m²

132.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 732 m². Fiyat: 180.000 €

732 m²

Satılık

245,9 €/m²

180.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 855 m². Fiyat: 180.000 €

855 m²

Satılık

210,5 €/m²

180.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 4556 m². Fiyat: 191.700 €

4556 m²

Satılık

42,1 €/m²

191.700 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 732 m². Fiyat: 180.000 €

732 m²

Satılık

245,9 €/m²

180.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

25. nov 2025.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 38000 m². Fiyat: 18.000.000 €

38000 m²

Satılık

473,7 €/m²

18.000.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1016 m². Fiyat: 132.000 €

1016 m²

Satılık

129,9 €/m²

132.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 659 m². Fiyat: 250.000 €

659 m²

Satılık

379,4 €/m²

250.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 917 m². Fiyat: 8.000.000 €

917 m²

Satılık

8.724,1 €/m²

8.000.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 711 m². Fiyat: 85.000 €

711 m²

Satılık

119,5 €/m²

85.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Lepetane, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 123000 m². Fiyat: 2.000.000 €

123000 m²

Satılık

16,3 €/m²

2.000.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Žanjice, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 562 m². Fiyat: 84.300 €

562 m²

Satılık

150 €/m²

84.300 €