Satılık, Arazi Tivat Ostalo, 1872 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 10

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

700.000 €

373,9 € / m²

Alan

1872 m²

Tivat'ta inşaat arazisi no. 2578 Tivat'ta yatırım arazisi - sadece 1,5 km uzaklıkta Porto Montenegro'dan Satışa sunulan arazi parseli, Karadağ'ın en umut verici şehirlerinden biri olan Tivat'ta, ünlü Porto Montenegro marinasına sadece 1,5 km mesafededir. Parsel, restoranlara, dükkanlara yürüme mesafesinde ve yeşil park alanına yakın, şehrin uygun ve gelişmiş bir bölümünde yer almaktadır. Bu da onu hem konut hem de yatırım projeleri için özellikle çekici kılmaktadır. Tivat hakkında Tivat, Boka Kotor Koyu'nda modern ve dinamik bir şekilde gelişen bir şehirdir. Son yıllarda Karadağ'da yaşam ve yatırım için en prestijli destinasyonlardan biri haline gelmiştir. Şehir, Akdeniz tatil beldesinin huzurlu atmosferini, gelişmiş altyapıyı ve uluslararası toplumu bir araya getiriyor. Tivat'ın büyüme faktörlerinden biri, sadece birkaç dakikalık sürüş mesafesinde bulunan uluslararası havalimanıdır ve sürekli olarak turistik ve konut altyapısının gelişimidir. Porto Montenegro - Adriyatik'teki modern yaşam merkezi Tivat'a özel bir ün kazandıran Porto Montenegro, Akdeniz'deki en prestijli yat marinalarından biridir. Bu elit kompleks, süper yatlar için lüks bir marina, beş yıldızlı oteller, premium konutlar, dünya markalarının butiklerini, olağanüstü restoranları, spor kulüplerini ve sahil boyunca bir yürüyüş yolunu kapsamaktadır. Porto Montenegro, Adriyatik'teki uluslararası yaşamın gerçek merkezi haline gelmiş ve bölgenin yatırım cazibesini önemli ölçüde artırmıştır. Arazi hakkında Parsel alanı: 1872 m² Amaç: düşük katlı konut binaları veya townhouse inşaatı, gelişmiş bir şehir bölümünde uygun konum, Porto Montenegro, park, restoranlar ve dükkanlara yakın Yatırım potansiyeli Porto Montenegro'ya yakın konumu ve Tivat'ta kaliteli konut gayrimenkulleri için artan talep sayesinde, bu parsel, bir geliştirme projesi için mükemmel bir fırsat sunmaktadır. Arazi, şunlar için idealdir: modern bir townhouse kompleksi inşaatı, birkaç düşük konut binası ile butik konutlar oluşturma, yüksek değer artış potansiyeline sahip uzun vadeli yatırımlar Tivat'ın gelişimi ve uluslararası alıcıların sürekli ilgisi, bu parseli gelecekte güvenilir bir yatırım ve Adriyatik kıyısında başarılı bir konut projesinin gerçekleştirilmesi için çekici bir konum haline getirmektedir.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 140.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

700.000 €

Peşinat

140.000 €

Kredi

560.000 €

Faiz

373.799 €

Aylık ödeme tutarı

3.113 €

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1240 m². Fiyat: 680.000 €

1240 m²

Satılık

548,4 €/m²

680.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Krašići, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1620 m². Fiyat: 708.000 €

1620 m²

Satılık

437 €/m²

708.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Žanjice, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 562 m². Fiyat: 84.300 €

562 m²

Satılık

150 €/m²

84.300 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 711 m². Fiyat: 85.000 €

711 m²

Satılık

119,5 €/m²

85.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1016 m². Fiyat: 132.000 €

1016 m²

Satılık

129,9 €/m²

132.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 732 m². Fiyat: 180.000 €

732 m²

Satılık

245,9 €/m²

180.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 855 m². Fiyat: 180.000 €

855 m²

Satılık

210,5 €/m²

180.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 4556 m². Fiyat: 191.700 €

4556 m²

Satılık

42,1 €/m²

191.700 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 732 m². Fiyat: 180.000 €

732 m²

Satılık

245,9 €/m²

180.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

25. nov 2025.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 38000 m². Fiyat: 18.000.000 €

38000 m²

Satılık

473,7 €/m²

18.000.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1016 m². Fiyat: 132.000 €

1016 m²

Satılık

129,9 €/m²

132.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 659 m². Fiyat: 250.000 €

659 m²

Satılık

379,4 €/m²

250.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 917 m². Fiyat: 8.000.000 €

917 m²

Satılık

8.724,1 €/m²

8.000.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 711 m². Fiyat: 85.000 €

711 m²

Satılık

119,5 €/m²

85.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Lepetane, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 123000 m². Fiyat: 2.000.000 €

123000 m²

Satılık

16,3 €/m²

2.000.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Žanjice, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 562 m². Fiyat: 84.300 €

562 m²

Satılık

150 €/m²

84.300 €