Satılık, Arazi Tivat Ostalo, 562 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 4

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Tivat, Ostalo

Žanjice, Crna Gora

84.300 €

150 € / m²

Alan

562 m²

Žanjice'de inşaat arazisi no. 1543 Žanjice'deki inşaat arazileri, denize yakın parseller. İletişim: yol, elektrik. Parsel no.1 (1025m2) - 153750 euro Parsel no.2 (592m2) 88800 euro Parsel no.3 (562m2) 84300 euro Parsel no.4 (1196m2) 179400 euro Parsel no.5 (664m2) 99600 euro

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 16.860 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

84.300 €

Peşinat

16.860 €

Kredi

67.440 €

Faiz

45.016 €

Aylık ödeme tutarı

375 €

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 711 m². Fiyat: 85.000 €

711 m²

Satılık

119,5 €/m²

85.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1016 m². Fiyat: 132.000 €

1016 m²

Satılık

129,9 €/m²

132.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 732 m². Fiyat: 180.000 €

732 m²

Satılık

245,9 €/m²

180.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 855 m². Fiyat: 180.000 €

855 m²

Satılık

210,5 €/m²

180.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 4556 m². Fiyat: 191.700 €

4556 m²

Satılık

42,1 €/m²

191.700 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 659 m². Fiyat: 250.000 €

659 m²

Satılık

379,4 €/m²

250.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1240 m². Fiyat: 680.000 €

1240 m²

Satılık

548,4 €/m²

680.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1872 m². Fiyat: 700.000 €

1872 m²

Satılık

373,9 €/m²

700.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 732 m². Fiyat: 180.000 €

732 m²

Satılık

245,9 €/m²

180.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

25. nov 2025.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 38000 m². Fiyat: 18.000.000 €

38000 m²

Satılık

473,7 €/m²

18.000.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 1016 m². Fiyat: 132.000 €

1016 m²

Satılık

129,9 €/m²

132.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 659 m². Fiyat: 250.000 €

659 m²

Satılık

379,4 €/m²

250.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 917 m². Fiyat: 8.000.000 €

917 m²

Satılık

8.724,1 €/m²

8.000.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 711 m². Fiyat: 85.000 €

711 m²

Satılık

119,5 €/m²

85.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Lepetane, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 123000 m². Fiyat: 2.000.000 €

123000 m²

Satılık

16,3 €/m²

2.000.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Tivat – 4556 m². Fiyat: 191.700 €

4556 m²

Satılık

42,1 €/m²

191.700 €