Ekstra

Budva'de satılık gayrimenkuller - sayfa 80

Budva'de satılık gayrimenkuller için 1223 ilan bulundu

emlaklar için satılık ilanlarına göz atın Budva'da. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Arazi

31. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Buljarica, Budva – 517 m². Fiyat: 75.000 €

517 m²

Satılık

145,1 €/m²

75.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

31. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 24 m², 1 banyo. Fiyat: 76.000 €

1+1

1

24 m²

Satılık

76.000 €

Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Arazi

31. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Prva Linija Magistralnog Puta Petrovac–Virpazar

Arsa satılık Petrovac, Budva – 40000 m². Fiyat: 800.000 €

40000 m²

Satılık

20 €/m²

800.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

31. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Ul. Ive Lole Ribara

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 53 m², 1 banyo. Fiyat: 145.000 €

1+1

1

53 m²

Satılık

145.000 €

Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Talep üzerine adres

Arsa satılık Sveti Stefan, Budva – 1341 m². Fiyat: 2.999.997 €

1341 m²

Satılık

2.237,1 €/m²

2.999.997 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 687 m². Fiyat: 6.000.000 €

687 m²

Satılık

8.733,6 €/m²

6.000.000 €

Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Budva – 1374 m². Fiyat: 2.500.000 €

1374 m²

Satılık

1.819,5 €/m²

2.500.000 €

Satılık - Daire Budva, Rozino

Daire

29. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Rozino

Budva, Rozino

Mega Mall

İki yatak odalı daire satılık Rozino, Budva – 76 m², 1 banyo. Fiyat: 288.800 €

2+1

1

76 m²

Satılık

288.800 €

Satılık - Daire Budva, Rozino

Daire

29. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Rozino

Budva, Rozino

Mega Mall

Bir yatak odalı daire satılık Rozino, Budva – 43 m², 1 banyo. Fiyat: 163.400 €

1+1

1

43 m²

Satılık

163.400 €

Satılık - Daire Budva, Rozino

Daire

29. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Rozino

Budva, Rozino

Mega Mall

Bir yatak odalı daire satılık Rozino, Budva – 45 m², 1 banyo. Fiyat: 171.000 €

1+1

1

45 m²

Satılık

171.000 €

Satılık - Daire Budva, Rozino

Daire

28. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Rozino

Budva, Rozino

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Rozino, Budva – 80 m², 2 banyo. Fiyat: 315.000 €

2+1

2

80 m²

Satılık

315.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

28. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Bečići, Budva – 27 m², 1 banyo. Fiyat: 79.999 €

Stüdyo

1

27 m²

Satılık

79.999 €