Ekstra

Budva'de satılık gayrimenkuller - sayfa 5

Budva'de satılık gayrimenkuller için 1223 ilan bulundu

emlaklar için satılık ilanlarına göz atın Budva'da. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Daire Budva, Dubovica

Daire

25. jul 2025.
Domus Nekretnine
Satılık - Daire Budva, Dubovica

Budva, Dubovica

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Dubovica, Budva – 20 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

Stüdyo

1

20 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Markovići

Acil

Arazi

30. maj 2025.
H
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovici bb

Arsa satılık Markovići, Budva – 11246 m². Fiyat: 183.700 €

11246 m²

Satılık

16,3 €/m²

183.700 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

22. maj 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 68 m², 1 banyo. Fiyat: 175.000 €

2+1

1

68 m²

Satılık

175.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

20. maj 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 74 m², 2 banyo. Fiyat: 202.000 €

2+1

2

74 m²

Satılık

202.000 €

Satılık - Ev Budva, Reževići

Ev

19. maj 2026.
Satılık - Ev Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı ev satılık Reževići, Budva – 270 m², 5 banyo. Fiyat: 1.500.000 €

3

5

270 m²

Satılık

1.500.000 €

Satılık - Arazi Budva, Markovići

Arazi

15. maj 2026.
Satılık - Arazi Budva, Markovići

Budva, Markovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Markovići, Budva – 957 m². Fiyat: 382.800 €

957 m²

Satılık

400 €/m²

382.800 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

15. maj 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 51 m², 1 banyo. Fiyat: 158.100 €

1+1

1

51 m²

Satılık

158.100 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

15. maj 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 72 m², 2 banyo. Fiyat: 223.200 €

2+1

2

72 m²

Satılık

223.200 €

Satılık - Daire Budva, Pržno

Daire

15. maj 2026.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 93 m², 2 banyo. Fiyat: 279.000 €

2+1

2

93 m²

Satılık

279.000 €

Satılık - Daire Budva, Babin Do

Daire

14. maj 2026.
Satılık - Daire Budva, Babin Do

Budva, Babin Do

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Babin Do, Budva – 42 m², 1 banyo. Fiyat: 210.000 €

Stüdyo

1

42 m²

Satılık

210.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

11. maj 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 957 m². Fiyat: 382.800 €

957 m²

Satılık

400 €/m²

382.800 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

9. maj 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 48 m², 1 banyo. Fiyat: 250.000 €

1+1

1

48 m²

Satılık

250.000 €