Ekstra

Budva'de satılık gayrimenkuller - sayfa 32

Budva'de satılık gayrimenkuller için 1223 ilan bulundu

emlaklar için satılık ilanlarına göz atın Budva'da. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 46 m², . Fiyat: 147.808 €

1+1

-

46 m²

Satılık

147.808 €

Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Talep üzerine adres

Arsa satılık Sveti Stefan, Budva – 453 m². Fiyat: 97.000 €

453 m²

Satılık

214,1 €/m²

97.000 €

Satılık - İş yeri Budva, Ostalo

İş yeri

26. apr 2026.
Satılık - İş yeri Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Işyeri satılık Ostalo, Budva – 412 m², . Fiyat: 1.601.245 €

-

-

412 m²

Satılık

1.601.245 €

Satılık - İş yeri Budva, Bečići

İş yeri

26. apr 2026.
Satılık - İş yeri Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Işyeri satılık Bečići, Budva – 311 m², . Fiyat: 750.000 €

-

-

311 m²

Satılık

750.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 42 m², . Fiyat: 115.000 €

1+1

-

42 m²

Satılık

115.000 €

Satılık - Daire Budva, Petrovac

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Petrovac, Budva – 67 m², . Fiyat: 150.000 €

2+1

-

67 m²

Satılık

150.000 €

Satılık - Daire Budva, Petrovac

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Petrovac, Budva – 55 m², . Fiyat: 120.000 €

1+1

-

55 m²

Satılık

120.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 89 m², . Fiyat: 365.000 €

2+1

-

89 m²

Satılık

365.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres