Prodaja, Stan Kotor Orahovac, 41 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Kotor, Orahovac

Slovenska Obala, 85311 Budva, Crna Gora

142.000 €

3.463,4 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

41 m²

Stanovi u Orahovcu №2505 Ugodan porodični kutak uz more, Orahovac — harmonija prirode i tišine U jednom od najmirnijih i najzelenijih delova Bokokotorskog zaliva nudi se ugodna nekretnina, idealna za porodični odmor i udoban život. Objekat se nalazi u slikovitom Orahovcu — malom primorskom mestu koje se zaista ceni zbog svoje atmosfere domaće topline, tišine i prirodne lepote. Topla atmosfera i osećaj doma Orahovac je mesto gde se more i planine kao da grle, stvarajući zadivljujuću kombinaciju blage klime, najčistijeg vazduha i tišine. Mesto je okruženo maslinjacima, zelenim brežuljcima i voćkama — ovde sve podseća na miran, spokojan život uz more. Ugodne uličice, mali porodični restorani, ljubazni susedi — u Orahovcu je lako osetiti se „kao kod kuće“, čak i ako ste prvi put u Crnoj Gori. Predivni uslovi za porodicu Mesto gde poželite da ostanete Nekretnina u Orahovcu pogodna je za one koji sanjaju o mirnom, udobnom životu u blizini prirode. Ovde možete uživati u doručku na terasi, večernjim šetnjama duž obale, pogledima na zaliv koji inspirišu na razmišljanje — i svakog dana osećati harmoniju oko sebe. Takav objekat biće odlična opcija za porodice koje traže ne samo stanovanje, već idom, pun topline, tišine i udobnosti.

Dodatne karakteristike

Stanje

Novogradnja

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 28.400 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

142.000 €