Prodaja, Stan Bar Ostalo, 124 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Bar, Ostalo

Bar, Crna Gora

140.000 €

1.129 € / m²

Broj soba

3

Broj kupatila

3

Kvadratura

124 m²

Sprat / Spratnost

10

Stan u Baru br. 1262 Prostrani dupleks u centru Bara Prostran dupleks stan od 124m2 sa tri spavaće sobe u samom centru grada Bara. Stan se nalazi na desetom spratu u zgradi sa dva lifta. Na prvom spratu se nalaze ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve velike terase. Na drugom spratu se nalaze dnevna/spavaća soba, kupatilo, ostava, terasa. Sve terase imaju pogled na more, planine i grad. Stan je potpuno namešten i opremljen svom neophodnom tehnikom. Parking ispred zgrade. Razvijena infrastruktura. Sve je na pešačkoj udaljenosti. Udaljenost do mora je 1000 metara.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 28.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

140.000 €

Učešće

28.000 €

Kredit

112.000 €

Kamata

74.760 €

Iznos mjesečne rate

623 €

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Bar, Opština Bar, Crna Gora

Dvosoban stan za prodaju Ostalo, Bar – 132 m², 2 kupatila. Cijena: 199.000 €

Dvosoban

2

132 m²

Prodaja

199.000 €

Prodaja - Stan Bar, Ostalo

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Ostalo, Bar – 112 m², 2 kupatila. Cijena: 326.880 €