Prodaja, Stan Bar Ostalo, 60 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Bar, Ostalo

bb, Ilino, Bar

180.000 €

3.000 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

2

Kvadratura

60 m²

Sprat / Spratnost

5

Stan u Baru br. 2397 Otkrijte prostran stan sa dve spavaće sobe u novom stambenom kompleksu premium klase, smeštenom svega pet minuta hoda od mora. Ovo je idealna kombinacija udobnosti, komfora i pouzdanih investicionih perspektiva. Savremena arhitektura, promišljeni rasporedi i napredne građevinske tehnologije stvaraju jedinstven prostor za život i odmor. Apartmani površine 60 m² nalaze se na 5. spratu desetospratne zgrade. Iz panoramskih prozora pruža se zadivljujući pogled na more i planine, a dvostrana orijentacija stana obezbeđuje odličnu ventilaciju i prirodno osvetljenje tokom celog dana. Debeli zidovi i visokokvalitetna termoizolacija garantuju tišinu, privatnost i komfornu mikroklimu tokom cele godine. Projekat predviđa samo tri stana po spratu, što boravak čini još privatnijim. Stambeni kompleks je opremljen modernim liftom, a svaki stan se nudi sa završnom obradom „ključ u ruke“, što omogućava odmah useljenje ili isplativo izdavanje u zakup. Primopredaja zgrade planirana je za mart 2025. godine. Ovo je retka prilika da kupite kvalitetnu nekretninu uz more za udoban život ili uspešno investiranje. Kontaktirajte nas već danas kako biste dobili dodatne informacije i zakazali razgledanje.

Dodatne karakteristike

Stanje

Novogradnja

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 36.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

180.000 €

Učešće