Prodaja, Stan Bar Ostalo, 112 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Bar, Ostalo

Adresa na upit

326.880 €

2.918,6 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

2

Kvadratura

112 m²

Sprat / Spratnost

1

Stan u Dobrim Vodama br. 1825 Stilski uređeni apartmani sa dve spavaće sobe i velikom terasom u kompleksu SVETI LUKA na prvoj liniji. Potpuno namešten i spreman za useljenje. Topli podovi kroz ceo stan, klima uređaji u svakoj prostoriji, internet, satelitska televizija, u dnevnom boravku postoji mogućnost ugradnje peći, kamina. Sastav prostorija: Hodnik: veliki ugradni ormar,predsoblje.Spavaća soba br. 1: dvospratni krevet,ormar,noćni stočići.Iz spavaće sobe izlaz na terasu sa pogledom na more.Spavaća soba br. 2: dvospratni krevet,ormar,noćni stočići.Izlaz na terasu sa pogledom na more.Garderober. Kupatilo 1: tuš.Kupatilo: kada,mašina za veš.Kuhinja, dnevni boravak, trpezarija urađeni su u provansalskom stilu (bukovo drvo). Kuhinja: dupli frižider,mašina za pranje sudova,rerna,šporet sa 4 ringle,aspirator,mikrotalasna pećnica,kuvalo.Dnevni boravak: kožni nameštaj,polica za posuđe,televizor.Iz dnevnog boravka izlaz na veliku sopstvenu terasu (108m2) sa pogledom na more. Baštenski nameštaj. Postoji priključak za vodu. Moguće je ugraditi stacionarni kamin, đakuzi. Sa terase postoji sopstveni izlaz do lifta koji vodi na plažu i zajedničku zonu za odmor (do bazena i dečjeg igrališta). Cena parking mesta u podzemnoj garaži: od 5000 do 26.000 evra.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 65.376 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god